Ana SayfaOyunVALORANT İçin Yeni Oyun Modu Geliyor!

VALORANT İçin Yeni Oyun Modu Geliyor!

Günümüzün en sevilen FPS oyunlarının başında gelen VALORANT, oyun içerisinde kısa sürede bitecek olan bir oyun modu geleceğini açıkladı.

-

Spotify, 205 Milyon Premium Aboneye Ulaştı!

Spotify, 2022'nin son çeyreği için mali raporunu yayınladı. Spotify, 2023 yılının başıyla beraber toplamda 250...

Günümüzün en sevilen FPS oyunlarının başında gelen VALORANT, oyun içerisinde kısa sürede bitecek olan bir oyun modu geleceğini açıkladı.

Riot Games, her ne kadar LoL ile adını duyarsa da, VALORANT ile beraber global oyun dünyasında adını duyurdu. Özellikle efektleri ve oynanışı ile beraber FPS oyunlarına yeni bir bakış açısı getiren VALORANT, oyunların uzun sürmesi nedeniyle çok fazla eleştiri almaya başladı. Bunun için elini taşın altına koyan Riot Games, Swiftplay adında yeni bir oyun modu üzerine çalışmalara başladı.

VALORANT oyuncu sayısı her geçen gün artış gösterse de, en büyük eleştirileri oyunun süresi konusunda alan Riot Games, şikayetlere kulak verdi. Riot Games, VALORANT içerisinde normal karşılaşmalardan daha kısa sürecek bir oyun modu getirecek. Böylece oyuncuların sıklıkla dile getirdiği sorunu ortadan kaldıracak.

valorant yeni oyun modu

VALORANT üzerinde genellikle karşılaşmalar 30-50 dakika arası sürüyor. Bu durum diğer FPS oyunlarına bakıldığı zaman biraz yüksek kalıyor. Bazı durumlarda beraber olması halinde maçları süresi ciddi anlamda yükseliyor. Bu durum hem oynanış açısından hem de oyun zevki açısından olumsuz bir durum oluşturuyor. Yeni Swiftplay modu da benzer bir kurallara sahip olsa da çok daha kısa sürmesi için ortaya kondu. Beş tur kazanan ilk takımın galip geldiği mücadele saldıranlar ve savunanlar dört raunttan sonra taraf değiştirerek ilerliyor. Riot, Swiftplay maçlarının yaklaşık 15 dakika sürmesi beklediklerini söylüyor.

5.12 yamasıyla beraber oyuna dahil olacak oyun modunda, karşılaşmalar 15 dakika kadar sürecek. Bu durum oyunseverler tarafından mutluluklar karşılaşıldı.

Star Wars Jedi: Survivor Sistem Gereksinimleri

-- Reklam --

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece 6 gün sonra otoyola...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz