Ana SayfaFilm ve DiziVampir Akademisi Dizisinin İlk Fragmanı Çıktı!

Vampir Akademisi Dizisinin İlk Fragmanı Çıktı!

Richelle Mead'in uluslararası çok satan kitap serisine dayanan Vampir Akademisi, Kraliyet vampiri Lissa ile en iyi arkadaşı ve koruyucusu Rose arasındaki dostluğu merkezine alıyor. Peacock'un yeni dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! Dizinin yazar ve yönetmeni ise The Vampire Diaries'in sevilen yönetmeni Julie Plec!

-

Anakart Nedir? Ne işe Yarar ve Nerede Bulunur?

Teknolojinin hayatımıza girmesinden itibaren farklı terimlerle karşılaşır olduk. Bunlardan biri olan anakart en çok duyduklarımız arasında yer alıyor bugün ki yazımızda sizlere anakart nedir...

Vampire Academy’nin ilk görüntüleri 2022 San Diego Comic-Con‘da ortaya çıktı. Hayranlar, genç yetişkin dizisinin ilk 15 dakikasına özel bir bakışın yanı sıra bir fragmana da göz atma şansı buldu.

Richelle Mead’in uluslararası çok satan kitap serisine dayanan Vampir Akademisi, Kraliyet vampiri Lissa ile en iyi arkadaşı ve koruyucusu Rose arasındaki dostluğu merkezine alıyor. İki kız, vampir yatılı okullarında romantizm, politika ve sihir arasında gezinirken doğaüstü bağları hakkında cevaplar ararlar. Öğrenciler ayrıca akademinin kapılarının dışında sadece geceleri saldıran kötü, kana susamış vampirler grubu Strigo’dan gelen bir tehditle karşı karşıyadır.

Daniela Nieves ve Sisi Stringer, sırasıyla Lissa ve Rose olarak rol alıyor. Oyuncu kadrosunun geri kalanında Kieron Moore, André Dae Kim, J. August Richards, Jonetta Kaiser, Rhian Blundell, Anita-Joy Uwajeh, Mia Mckenna-Bruce ve Andrew Liner yer alıyor.

Julie Plec ve Marguerite MacIntyre, ortak showrunner, yazar ve yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Plec, Kevin Williamson ile The Vampire Diaries’i yaratmasıyla tanındığı için hayranları daha da heyecanlandırıyor. Plec, dizinin yan ürünleri The Originals and Legacies’i yaratmaya devam etti.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.