Ana SayfaTeknoloji HaberleriVivo Tablet, 2022 Yılında Satışa Sunulacak

Vivo Tablet, 2022 Yılında Satışa Sunulacak

Haziran ayının sonunda, Vivo'nun tabletini 2021'in dördüncü çeyreğinde piyasaya süreceği söylenmişti. Öyle olmayacak gibi görünüyor. Hu Baishan'a göre, şirketin ilk tableti 2022'nin ilk yarısında satışa sunulacak. Tablet, Vivo Pad olarak adlandırılabilir ve bütçe dostu bir model olarak satışa çıkabilir.

-

The Boys Yeni Sezonu İlk Fragmanı Geldi! The Boys 4. Sezon Ne Zaman?

İlk 3 sezonu ile milyonlarca izleyiciye ulaşan The Boys 4. sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor....

Vivo Başkan Yardımcısı Hu Baishan, bugün erken saatlerde medyaya verdiği bir röportajda, şirketin kendi geliştirdiği ilk ISP çipini Eylül ayında piyasaya süreceğini doğruladı. Vivo V1 olarak adlandırılan bu çip, yakında çıkacak olan Vivo X70 serisinde bulunacak. Aynı röportajda yönetici, Vivo tabletlerin gelişini de doğruladı.

Çinli akıllı telefon markalarının çok yakında tablet pazarına gireceği söyleniyor. Xiaomi, bu ayın başlarında ilk tabletini piyasaya sürdü. Öte yandan Realme, tabletini kısa zamanda piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Benzer şekilde Oppo, OnePlus ve Vivo’nun da önümüzdeki günlerde tabletlerini duyurması bekleniyor. Bu şirketler halihazırda tasarım patentleri ve ticari markalar için başvuruda bulundular.

Haziran ayının sonunda, Vivo’nun tabletini 2021’in dördüncü çeyreğinde piyasaya süreceği söylenmişti. Öyle olmayacak gibi görünüyor. Hu Baishan’a göre, şirketin ilk tableti 2022’nin ilk yarısında satışa sunulacak.

Akıllı televizyonlar gibi diğer ekosistem ürünleri hakkında soru sorulduğunda yönetici, şirketin şimdilik sadece tabletlere odaklandığını söyledi. Tablet, Vivo Pad olarak adlandırılabilir ve bütçe dostu bir model olarak satışa çıkabilir.

Ayrıca bkz: Vivo X70 Pro Plus’ın Teknik Özellikleri Sızdırıldı

GTA 6 Fiyatı 110 Dolar Olacak!

Yıllardır geliştirilme süreci devam edilen GTA 6 için son düzlüğe girildi. Geride bıraktığımız Kasım ayı içerisinde oyunun resmi duyurusu...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.