Ana SayfaAkıllı TelefonVivo X90 serisinin Dimensity 9200 Yonga seti, Sony IMX758 kamera ile geleceği...

Vivo X90 serisinin Dimensity 9200 Yonga seti, Sony IMX758 kamera ile geleceği onaylandı

Bu sabah Vivo, Vivo X90 serisinin akıllı telefon tarihinde ilk kez Dimensity 9200 yonga setinden güç alacağını resmen açıkladı. Kaynaklara göre Pro+ (üst düzey) sürümünün Snapdragon 8 Gen2 yonga seti tarafından destekleneceğini belirtmekte fayda var.

-

iPhone Kilitliyken Cevapsız Aramalara Geri Dönme özelliği nasıl devre dışı bırakılır

iOS'ta cevapsız aramalara doğrudan iPhone Kilit Ekranından geri dönmek mümkündür. Bu makale, bu özelliğe erişimi...

Vivo, X90, X90 Pro ve X90 Pro+ olmak üzere üç modelden oluşması beklenen X90 serisini 22 Kasım’da Çin’de tanıtacak. Vivo X90 Pro+ muhtemelen yeni duyurulan Snapdragon 8 Gen 2 Yonga setine sahip olacak, vanilya modelinin ise Dimensity 9200 yonga setiyle geleceği söylendi. Vivo, X90 serisinin Dimensity 9200 yonga seti tarafından destekleneceğini resmi olarak onayladığından beri bu söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı.

vivo herhangi bir modelin adından açıkça bahsetmedi, ancak Android 13 ve 12GB RAM’e sahip akıllı telefon yakın zamanda Geekbench’te görüldüğünden, X90’ın Dimensity 9200’e sahip olacağını söylemek doğru olur. X90 Pro, Snapdragon 8+ Gen 1 tarafından desteklenebilir.

Ayrıca vivo, X90 serisinin 50MP Sony IMX758 kameraya sahip olacağını doğruladı. Ve vivo tarafından paylaşılan, “iki bağımsız portre merceği ötesine geçer” metnine sahip resim, dört kameralı bir X90 akıllı telefonun arka tarafını gösteriyor, sağ üstteki muhtemelen bir periskop ünitesi. vivo, akıllı telefonun adından bahsetmedi, ancak muhtemelen X90 Pro+ ve kamera adasının sağ tarafında LED flaşın altında yazılı bazı kamera özelliklerini görebilirsiniz.

Vivo’nun daha önce resmi internet sitesinde paylaştığı birkaç fotoğraf, X90 serisini mavi, kırmızı ve siyah renklerde gösteriyordu. Kırmızı ve siyah modeller suni deri arka panellere sahip olacak. Yakından bakıldığında siyah ve kırmızı renkli akıllı telefonların periskop birimlerine sahip olduğunu, mavi renkli telefonun ise olmadığını da fark edebilirsiniz. Kamera adası da farklı görünüyor ve kameraların sağ tarafında yazan özellikler de öyle. Mavi renkli akıllı telefonun X90, diğer ikisinin ise X90 Pro ve X90 Pro+ (veya sadece Pro+) olduğuna inanıyoruz.

Bununla birlikte, X90 her üç renkte de mevcut olacak.

Bununla birlikte, üç akıllı telefon da ZEISS’ın algoritması ve T* kaplaması ile gelecek. Vivo ayrıca X90 serisinin V2 çip ile geleceğini doğruladı.

Lansman etkinliğine daha altı gün varken, vivo’nun heyecan yaratmak için X90 serisi hakkında daha fazla bilgi vermesini bekleyebilirsiniz.

-- Reklam --

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı hoparlörler, artan sayıda insanın...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz