Ana SayfaİpucuWhatsApp Profilime Bakanları Nasıl Görürüm?

WhatsApp Profilime Bakanları Nasıl Görürüm?

Her kullanıcın kendisine ait bir hesabı bulunuyor. Peki sizin WhatsApp profilime bakanları nasıl görürüm sorusu herkesin aklında yer ediyor.

-

CS:GO Source 2 Tanıtıldı!

Günümüzün en popüler FPS oyunlarından biri olan Counter-Strike: Global Offensive yıllardır FPS oyunlarının başını çekmekte....

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından olan WhatsApp, milyonlarca kişinin birbirleriyle iletişime geçtiği bir ortamdır. Her kullanıcın kendisine ait bir hesabı bulunuyor. Peki sizin WhatsApp profilime bakanları nasıl görürüm sorusu herkesin aklında yer ediyor.

Özellikle birçok kullanıcının aklında WhatsApp hesabıma kim baktı sorusu yer ediyor. Resmi olarak WhatsApp uygulaması içerisinde böyle bir imkan yer almıyor. Birkaç uygulama indirerek profilinize kimin baktığını görebilirsiniz.

WhatsApp hesabıma kim baktı programı kendi veri tabanını kullanarak profil ziyaretlerine dair kullanıcıları bilgilendiren uygulamalar olarak nitelendirilir. Veri tabanında yer alan eşleşmeler kullanıcılara sunularak sonuca ulaşmaları sağlanır. Bu tip uygulamalar indirildiğinde kullanıcıların veri erişimine tamamen izin vermesi gerekir. WhatsApp hesabına erişim iznine onay verilmesinden dolayı bu tip programların güvenilirliği konusunda garanti vermek mümkün değildir. Programları çalıştırmadan önce virüs taramasından geçirilmesi önerilir. Gerekli önlemler alındıktan ve güvenilir yerlerden yükleme yapıldıktan sonra hesabıma kim baktı uygulamaları kullanılarak detaylı bilgi edinmek mümkün hale gelir. 

whatsapp profilime kim baktı

WhatsApp Profilime Bakanları Gösteren Uygulamalar

WhatsApp Plus

WhatsApp hesabıma kim baktı özelliğinden yararlanmak için WhatsApp Plus uygulamasını akıllı cihazınıza kurmanız gerekir. WhatsApp Plus, WhatsApp hesabıma kim baktı Android uygulaması olarak bilinir. Android işletim sistemine sahip telefonlara indirilerek kısa süre içerisinde aktif hale getirilir. Cihazlara dakikalar içerisinde indirilen ve kurulumu gerçekleştirilen WhatsApp hesabıma kim baktı uygulaması arasında yer alır. WhatsApp Plus indirdikten sonra kurulum aşamaları şu şekildedir:

  • Akıllı telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra “more settings” seçeneğine tıklayın.
  • Ardından açılan sayfada “main/chats” kısmını giriş yapın. Daha sonra “contact online” seçeneğine tıklayın.
  • Açılan ekranda “show contact online toast” seçeneğini aktif hale getirmelisiniz.
whatsapp profilime kim baktı

WhatsApp Hesabıma Kim Baktı Uygulamaları Güvenli Midir?

Bu tür uygulamaları kullanırken, çok güvenli olmadığını aklında bulundurmanız gerekiyor. Bu tarz üçüncü parti yazılım indirirken önceden dikkat etmeniz gereken bazı noktalar yer alıyor.

  • Akıllı telefonlara ek uygulama indirilmeden önce virüs taramasından geçirilmesi gerekir. 
  • Antivirüs testlerinden geçmiş ve güvenilir uygulamaların kullanılması önem taşır. 
  • Ek programlar cihazlara indirildiği zaman WhatsApp uygulamasıyla entregre hale getirilmelidir.
  • WhatsApp profiline kimlerin baktığını merak edenler indirdikleri uygulamaları kontrol ve ziyaret ederek profiline bakanlar konusunda bilgi almalıdır. 

Ayrıca bkz: WhatsApp’a Mesaj Tepki Özelliği Geliyor

-- Reklam --

Adobe ve Nvidia, Yapay Zeka Görüntü Sistemlerini Tanıttı!

Adobe, AI'yı Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator gibi popüler yazılımlara dahil ederek görüntü ve metin efektleri oluşturma sürecini hızlandırdı....
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz