Ana SayfaSosyal MedyaWhatsApp'a Yeni Özellik - Süresi Dolan Mesajlar ve Çoklu Cihaz

WhatsApp’a Yeni Özellik – Süresi Dolan Mesajlar ve Çoklu Cihaz

Whatsapp yepyeni özelliklere ev sahipliği yapıyor. Detaylar haberimizde...

-

WhatsApp yenilenmeye devam ediyor. En çok kullanılan uygulamalardan biri olan, WhatsApp, Telegram’a kıyasla yeni özellikler eklemekte oldukça yavaş fakat önemli gelişmeler kaydediyor. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan mesajlaşma uygulaması, en son beta sürümünde bulunan ayrıntılara göre oldukça kullanışlı özellikler alacak.

WhatsApp‘a gelen özelliklerden biri de Süresi Dolan Mesajlar. Bu, Google‘ın artık ölü olan Allo mesajlaşma uygulamasında şahsen sevdiğimiz bir özellikti. Ancak, WhatsApp farklı bir yaklaşım izliyor gibi görünüyor.

Süresi Dolan Mesajlar, hem grup sohbetlerinde hem de özel sohbetlerde ve WABetaInfo tarafından sağlanan ekran görüntülerine dayanarak kullanılabilir. Kullanıcılar 1 gün, 1 hafta ve 1 ay sonra silinecek iletileri ayarlayabilir.

WhatsApp Beta v2.20.110‘da keşfedilen bir başka özellik, çoklu cihaz girişi için bir destekten söz ediuor. WhatsApp’ın iki cihazda da aktif olamayacağını biliyorsunuz, yakında bu değişecek.

Yeni özellik sayesinde, kullanıcılar aynı WhatsApp hesabına aynı anda birden fazla cihazda oturum açabilecekler. Bu, WhatsApp’ın masaüstünde veya tarayıcınızda çalışma biçiminden farklı olacak. Yeni bir cihazda oturum açtığınızda, (mevcut cihazınızda) ve kişilerin güvenlik kodunda bir değişiklik olduğuna dair bir bildirim alıyorsunuz.

Hem Çok Aygıtlı Oturum Açma hem de Süresi Dolan Mesajlar, yakında iOS ve Android için kullanılabilir olacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here