Ana SayfaSosyal MedyaWhatsApp'ta yeni özellik - Kendi kendine mesaj gönderme

WhatsApp’ta yeni özellik – Kendi kendine mesaj gönderme

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Bir mesajlaşma platformunda kendi kendine mesaj atmak, biz onları unutmadan veya yeniden ziyaret etmek istediğiniz web URL’lerini kaydetmeden önce fikirleri not almanın tartışmasız en uygun yollarından biridir. Slack gibi platformların kendinize mesaj göndermek için ayrılmış bir alanı vardır ve Telegram, mesajları sonraya saklamanıza izin verir, ancak şimdi WhatsApp en sonunda yetişmiş görünüyor. Meta’ya ait platform artık kendinize mesaj göndermenin kolay bir yolunu sunuyor.

Ekim ayının sonlarında, WhatsApp’ın uygulamada kendinizle yeni bir konuşma başlatmanın bir yolunu seçmeli olarak beta testi yaptığını gördük. WABetaInfo, özelliğin iOS’ta uygulamanın 22.23.74 sürümüyle geniş çapta kullanıma sunulduğunu bildirdi. WhatsApp’ı 2.22.23.77 sürümüne güncelledikten sonra bunu birçok Android cihazımızda da görüyoruz.

İlk başta pek kullanışlı görünmeyebilir, ancak WhatsApp artık Android’de Companion Modunun beta testini yaptığına göre, kendi kendinize mesajlaşmak küçük dosyaları birden çok akıllı telefon arasında kablosuz olarak aktarmanın harika bir yolu olabilir. Ana ekranınızda kendinizle sohbet etmek için bir kısayol eklerseniz işler daha da kolaylaşır.

Sağ alt köşedeki yeni bir WhatsApp mesajı için kayan eylem düğmesine (FAB) basmanız yeterlidir. Kendinize mesaj göndermek için yeni seçenek, kişi listenizin en üstüne sabitlenmelidir. Güven verici bir şekilde, WhatsApp kendinizle yaptığınız bu sohbetin de uçtan uca şifreli olduğunu söylüyor.

Ancak özellik, cihazlara aşamalı olarak geliyor gibi görünüyor. Bu nedenle, cihazlarınızda görünmesi birkaç gün sürebilir. O zamana kadar, başka bir kişiyle her zaman bir grup oluşturabilir, onları kaldırabilir ve bu alanı kendinizle sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Belki de, her ne sebeple olursa olsun, bu seçeneği kendinizle iki ayrı sohbet yapmak için kullanabilirsiniz.

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz