Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows 11, Yeni Microsoft Paint ve Fotoğraflar İle Geliyor!

Windows 11, Yeni Microsoft Paint ve Fotoğraflar İle Geliyor!

Yeni Windows 11 ile MS Paint ve Fotoğraflar uygulaması, yeni Dosya Gezgini'ne benzer ve aynı zamanda işletim sisteminin geri kalanıyla eşleşen bir Fluent üstbilgisi için geleneksel şerit menüsünü kaldıracak. Microsoft tarafından paylaşılan görsellere bakıldığında, yeni Paint uygulaması ayrıca basitleştirilmiş bir araç çubuğuna sahip olacak. Ayrıca, Fluent başlığı, diğer özelliklerin yanı sıra “Dosya”, “Düzenle” fırçaları gibi bazı önemli işlevleri de barındıracak.

-

Windows’un son sürümü, ikonik MS Paint ve Fotoğraflar uygulamasının yeni bir tasarımıyla gelecek. Microsoft, Windows 11 tasarımının estetiğine uyan iki uygulamanın yeni modern arayüzünü ve görünümünü bugün tanıttı.

Amerikan teknoloji devi, Paint ve Photos uygulamasının yeni görsel revizyonunun ilk görüntüsünü sessizce paylaştı. Görünüşe göre şirket, Windows 11 için neredeyse tüm stok uygulamaları için yeni bir tasarım üzerinde çalışıyor. Başka bir deyişle, Saat, Ses Kaydedici, Hesap Makinesi, Ofis, Not Defteri ve diğerleri de farklı tasarım görsellerine sahip olacak.

Yeni Windows sürümüyle MS Paint ve Fotoğraflar uygulaması, yeni Dosya Gezgini’ne benzer ve aynı zamanda işletim sisteminin geri kalanıyla eşleşen bir Fluent üstbilgisi için geleneksel şerit menüsünü kaldıracak.

Microsoft tarafından paylaşılan görsellere bakıldığında, yeni Paint uygulaması ayrıca basitleştirilmiş bir araç çubuğuna sahip olacak. Ayrıca, Fluent başlığı, diğer özelliklerin yanı sıra “Dosya”, “Düzenle” fırçaları gibi bazı önemli işlevleri de barındıracak.

İlginizi Çekebilir: Microsoft Office Yeni Bir Güncelleme Aldı!

Yeni revizyon, temel görevleri gerçekleştirmek için basit simgeler de ekleyecek. Şirket, tüketicilerden gelen geri bildirimler için önümüzdeki birkaç hafta boyunca Windows 11 için güncellenmiş stok uygulamalarını sunmaya başlayacak. Bu uygulamalarla birlikte şirket, işletim sistemi için yeni bir görünüm ve Microsoft Teams istemcisi üzerinde de çalışıyor.

Ayrıca bkz: Windows Insider Üyelerine Özel, Windows 11 Beta Sürümü Geldi

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here