Ana SayfaTeknoloji HaberleriWindows Insider Üyelerine Özel, Windows 11 Beta Sürümü Geldi

Windows Insider Üyelerine Özel, Windows 11 Beta Sürümü Geldi

Windows'un bu yeni sürümünü test etmek için Microsoft tarafından belirlenen uyumluluk gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Dev sürümünü yüklemiş olanlar, Ayarlar > Windows Update > Windows Insider Programı'na giderek ve ardından Insider Ayarlarınızı Seç'e tıklayarak Beta sürümüne geçebilirler.

-

Microsoft, Windows 11 işletim sistemini birkaç hafta önce duyurmuştu. Redmond merkezli teknoloji devi, şimdi Windows 11 işletim sisteminin ilk beta sürümünü yayınladı. Windows 11 Beta, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için mevcut olarak sunuldu. Şirkete göre, beta sürümü, ana derlemeye kıyasla daha az değişken ve Microsoft tarafından doğrulanmış vaziyette.

Windows’un bu yeni sürümünü test etmek için Microsoft tarafından belirlenen uyumluluk gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Dev sürümünü yüklemiş olanlar, Ayarlar > Windows Update > Windows Insider Programı‘na giderek ve ardından Insider Ayarlarınızı Seç’e tıklayarak Beta sürümüne geçebilirler.

Beta sürümlerinin Geliştirme sürümlerinden daha kararlı olmasına rağmen, bunların hala kararlı sürümler olmadığını ve hatalara, çökmelere ve eksik özelliklere sahip olma ihtimalinin yüksek olduğunu unutmayın. Bu nedenle, Windows 11’i henüz ana cihazınıza yüklememenizi öneririz.

Ayrıca Bkz: Windows 11, Edge Tarayıcısını Değiştirmeyi Zorlaştırıyor

Windows 11 işletim sistemi ortalanmış Başlat menüsü ve Görev Çubuğu tasarımı, yuvarlatılmış köşeler, yeni sesler ve çok daha fazlasını içeren yeni bir kullanıcı arabirimine sahip. Mevcut önizleme sürümü, kutu içi uygulama deneyimi ve Android uygulama desteği gibi bazı ilginç özellikleri kaçırıyor ancak Microsoft, yakında teste gireceklerini ekliyor.

Ayrıca bkz: Windows 11, Yeni Microsoft Paint ve Fotoğraflar İle Geliyor!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here