Ana SayfaOyunWitcher 3 Xbox One X Oyun Konsolunda 4K Desteğine Kavuştu

Witcher 3 Xbox One X Oyun Konsolunda 4K Desteğine Kavuştu

-

RPG oyun türünün başarılı örneklerinden olan Witcher 3 oyunun Xbox One X sürümü güncellendi ve 4K desteği geldi.

Microsoft’un en güçlü oyun konsolu olarak tanıttığı Xbox One X oyun konsolu hali hazırda satışta olan en güçlü oyun konsolu olsa da oyunlar henüz Xbox One X desteği sunmuyor. Durum bu oyunca Xbox One X’in güçlü oyun oynatma özellikleri bir işe yaramıyordu.

Witcher 3 Xbox One X Üzerinde 4K Oynanabilecek!

Sevilen oyunlardan birisi olan Witcher 3 oyuncuların en iyi oyun deneyimini yaşamaları için Xbox One X için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu yeni güncelleme ile birlikte oyuncular artık Witcher 3’ü 4K modunda oynayabilecekler.

Yeni güncelleme ile birlikte Witcher 3 oyunu iki farklı modla Xbox One X oyun konsolunda oynanabiliyor. Oyun severler Witcher 3 oyununu 4K modu ve performans moduyla oynayabilecekler. 4K modunda kullanıcılar Witcher 3’ü 30 FPS’de oynayabilirken Performans modunda oyuncular 1080 piksel yani Full HD modunda 60 FPS ile oynayabilecekler.

Witcher 3 oyununa gelen yeni güncelleme ayrıca 4K moduna ve Performans moduna HDR desteği ekliyor. Oyun severler Witcher 3’ün son güncellemesini yükledikten sonra Seçenekler – Ekran adımlarını izleyerek 4K ya da performans moduyla oyunu oynayabilecekler.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGameSpot

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here