Ana SayfaOyunWorld of Tanks 9.15 Güncellemesi

World of Tanks 9.15 Güncellemesi

-

World of Tanks’a gelen yeni güncellemeyle tanklara, oyun arayüzüne ve oyuncu deneyimine yenilikler eklendi. Detaylar haberimizde.

Wargaming tarafından yapımcılığı üstlenen oyunda yayınlanan güncelleme ile oyuncuların uzun süredir belirttikleri istekler ele alınmış.

Oyunun geliştiricileri, oyunculardan gelen geri bildirimleri göz önünde bulundurarak tankların arasındaki güç dengelerini daha iyi oturttuklarını belirtiyor. Bunun yanında 9.15 güncellemesinde oyunun arayüzüne, oyuncu deneyimine gelen düzeltmeler, ses ve fizik güncellemelerini de bulunduruyor.

World of Tanks’ın gelişiminde oyuncuların da çok büyük katkısı olduğunu söyleyen Wargaming, bu güncelleme ile client’a popüler modlar ekleyerek daha fazla kullanıcı çekmek istediklerini belirtti.

World of Tanks 9.15 Güncellemesi2

Gelen güncelleme ile garaj filtrelerini genişletmek, bugüne kadar görme imkanı bulunmayan araç özelliklerini gözlemleyebilmek mümkün kılınacak. Bu özellikler belli başlı yükseltmelerle kullanıldığında gerçek zamanlı olarak değişiklik gösteriyor ve oyunculara kolaylık sunuyor.

Bu güncellemeden önce gelen iyileştirilmiş sesler ve fizik motoru da güncellemeye, geliştirilmeye devam ediyor. Artık tankın devrilme olasılığının ve yüksekten düştüğünde aldığı hasarın daha az olduğunu fark edeceksiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here