Ana SayfaOyunXbox Game Pass'den Büyük Kampanya!

Xbox Game Pass’den Büyük Kampanya!

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mart 2023 tarihine kadar Xbox Game Pass Ultimate aboneliği başlatan herkese, Apple TV+ ve Apple Music servisleri 3 ay boyunca ücretsiz olarak hediye edilecek.

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Günümüzün en önemli oyun platformlarından olan Xbox Game Pass, yeni üyeler ve elindeki üyelerin kalbini kazanmak için büyük bir kampanya başlattı.

Oyun piyasası her geçen gün büyürken, konsol tarafında da rekabet kızışmış durumda. Xbox ve PlayStation, son yıllardaki en büyük rekabetine girdi. Özellikle Xbox, getirmiş olduğu Xbox Game Pass hizmeti ile beraber, PlayStation’ı bir adım gerisinde bıraktı.

Rekabet kızışmışken, bu durumdan en çok nemalanan taraf, oyunseverler oldu. Özellikle Xbox Game Pass tarafından ücretsiz oyunlara erişim sağlayan oyunseverler, yeni kampanya ile beraber büyük bir hizmete erişim sağlayacak. Xbox Game Pass, hem yeni kullanıcılar için hem de mevcut kullanıcılar için Mart 2023’e kadar bir kampanya başlattı.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 Mart 2023 tarihine kadar Xbox Game Pass Ultimate aboneliği başlatan herkese, Apple TV+ ve Apple Music servisleri 3 ay boyunca ücretsiz olarak hediye edilecek. Üstelik bu fırsattan, mevcut Xbox Game Pass Ultimate sahiplerinin de faydalanabilecek.

xbox yeni kampanya

Ülkemizde Apple TV+ hizmeti bulunmadığı için ülkemizdeki oyunseverler sadece Apple Music hizmetinden yararlanabilecek.

Dünyanın En İyi Oyunları İçin Adaylar Belli Oldu!

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz