Ana SayfaOyunXbox One S All Digital Edition Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Xbox One S All Digital Edition Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Xbox One S All Digital Edition sürümünün siparişleri açıldı. Xbox One S All Digital Edition neler sunacak? Konsollardaki tüm yenilikler.

-

Oyun konsolu yarışında yeni adımlar atmak isteyen Microsoft, mevcut konsol serilerinde güncellemeler yapacağını duyurmuştu. Markanın yeni nesil oyun konsolları için bir seri daha tanıtması bekleniyordu. Xbox One S All Digital Edition adıyla gelecek olan konsol için detaylar ortaya çıktı.

Xbox One S All Digital Edition Özel İçeriklerle Geliyor

Xbox One S All Digital Edition adıyla duyurulan yeni nesil konsol, Xbox One S modelin özel bir versiyonu olacak. Seriye göre biraz daha düşük bir fiyat aralığıyla satışa çıkacak olan konsolun en büyük farkı, disk bölümünün bulunmaması olacak.

Bu serinin içerisinde herhangi bir disk bölümü görmeyeceği ve tamamen dijital bir konsol karşımızda olacak. İçeriklerin ve oyunların dijital olarak yüklenebileceği seri, bir disk alanı içermediği için biraz daha uygun fiyatlı bir seri olacak. Microsoft’un bu modeli 50 dolar gibi bir indirimle satacağı açıklanmış durumda.

Teknik kısma baktığımız zaman ise çok bir fark göremiyoruz. Xbox One S modelinin 1 TB disk alanına sahip 4K çözünürlüklü versiyonunun sunulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Biraz daha uygun fiyatlı bir seri olmasının yanında Xbox One S All Digital Edition konsolların, için de oyunla beraber geleceğini de ekleyelim.

Ayrıca Bakınız: Steam Destekli En İyi Linux Oyunları

Microsoft tarafından yapılan duyuruya göre konsol içerisinde, Forza Horizon 3, Sea of Thieves ve Minecraft oyunları yer alacak. Bu oyunların dışında elinizde oyun CD’leriniz varsa, Microsoft mağazası üzerinden bu oyunları indirebileceksiniz.

Tüm özellikleriyle beraber ön siparişe açıldığını gördüğümüz konsollar için belirlenen fiyat 250 dolar. Ülkemiz için henüz net fiyatlar belli değil ancak ön siparişlerin bugün ya da yarın açılması bekleniyor. En azından ön siparişler sonrasında net bir fiyat görebileceğiz. Türkiye fiyatları açıklanınca ekleyeceğiz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here