Ana SayfaAkıllı TelefonXiaomi Mi 10 Pro Plus'ın Devasa Bataryası ve 8K Video Kaydı Desteği!

Xiaomi Mi 10 Pro Plus’ın Devasa Bataryası ve 8K Video Kaydı Desteği!

Xiaomi Mi 10 Pro Plus, devasa bataryası ve 8k video desteği ile göz kamaştırıyor...

-

Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi telefonunun M2007J1SC model numarasına sahip olduğu biliniyor. Bu telefonun Xiaomi Mi 10 serisindeki en güçlü cihaz olduğu söyleniyor.

Bu nedenle, Xiaomi Mi 10 Pro Plus veya Mi 10 Pro Max olarak adlandırılması bekleniyor. Dün Xiaomi, 11 Ağustos‘ta sanal bir etkinlik düzenleyeceğini doğruladı ve şirketin yıldönümüne vurgu yaptı.

Söylentilere göre Mi 10 Pro Plus da bu etkinlikte resmiyet kazanabilir. Güvenilir bir kaynak, Mi 10 Pro Plus’ın ekran görüntüsünü paylaştı. Ayrıca, telefonun video kayıt yeteneklerini de ortaya çıkardı.

TUV ekran görüntüsü gizemli telefonun 2,520mAhlık çift bataryaya sahip olduğunu ortaya koyuyor. Dolayısıyla toplam kapasitesi 4.500mAh ediyor.

İddia edilen Xiaomi Mi 10 Pro Plus’ın 120W hızlı şarj desteği ile gelmesi bekleniyor. Mi 10 Pro Plus, tek bir batarya sağlamak yerine, yaklaşık 15 dakika içinde tamamen şarj edilebilen çift batarya kullanıyor.

Kaynak tarafından paylaşılan diğer ekran görüntüsü, Xiaomi M2007J1SC ahize kullanılarak kaydedilen bir video dosyasının özellikler sayfasını gösteriyor.

Görüntü, Mi 10 Pro Plus’ın 10 bit 8K çözünürlüklü videoları HDR10‘da kaydedebileceğini gösteriyor. Bu nedenle, akıllı telefonun gelişmiş bir fotoğrafçılık ve videografi deneyimi sunacağı anlaşılıyor. Bu yeni telefon için sabırsızız.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here