Yeni Batman Oyunu Ertelendi!

Son dönemlerde başarısızlıklarla gündemde olan Batman, yeni nesil konsollara yönelik olarak tanıtılacak olan Batman: Return ot Arkham yapımını erteleme yoluna gitti. Detaylar haberimizde.

Son olarak geçtiğimiz yıl Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Broş. Interactive Entertainment tarafından yayımlanan Batman: Arkham Knight ile olumsuz eleştiriler alan firma, bu kez de erteleme haberiyle karşımıza geldi. Yeni konsollar için piyasada olması beklenen Batman: Return to Arkham yapımı ertelendi.

Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City oyunlarının yenilenmiş sürümlerini içerecek olan Batman: Return to Arkham, PlayStation 4 ve Xbox One için 29 Temmuz’da çıkacaktı fakat planlar tutmadı.

Yeni Batman Oyunu Ertelendi!

Çıkış tarihi söylenmedi

Steve Grayson tarafından gelen açıklamayla biz oyunculara daha güzel bir deneyim sunmak istediklerini ve bunu sağlamak için daha fazla zamana ihtiyaçları olduğu belirtildi. Geliştirici ekip Virtuous Games’in çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğü de eklendi.

Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City yapımlarıyla beraber genişletme paketleri olan tüm DLC’lerin de dahil olacağı oyunun çıkış tarihi henüz paylaşılmadı.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0