Ana SayfaOyunYeni Çıkan Üç Türk Mobil Oyunu

Yeni Çıkan Üç Türk Mobil Oyunu

-

Hemen hemen herkesin çocukluğunda arkadaşlarıyla birlikte severek oynadığı efsane oyun isim şehir oyunu defter kâğıtlarının üzerinden çıkarak cep telefonunda oynanan Türk mobil oyunundan biri olmayı başardı. Mobil telefonlarda Şehir-kelime bulmaca olarak oynayacağımız bu oyun eskiden çoğumuzu esir aldığı gibi şimdi de oyun severler tarafından çok tutulacağa benziyor. Siz de isim-şehir oynamayı çok seviyorsanız, cep telefonunuza Ibex Games yapımı olan şehir-kelime oyununu ücretsiz olarak indirip face book üzerinden bir arkadaşınızla beraber hemen denemeye başlayabilirsiniz.

Türk mobil oyunu olarak tasarlanan şehir-kelime oyununda size bir harf veriliyor ve sizden bu harfi kullanarak isim, şehir, yerli, yabancı diziler, ilçe, köy veya yemek ya da otomobil markası gibi birçok kategoride olabilecek bir kelimeyi bulmanız isteniyor yani oldukça zor.

Yeni çıkan üç Türk Mobil Oyunundan bir diğeri ise, İOS’ta çok sevilerek oynanan oyunlardan biri olan ve size verilen ipler yardımıyla şekiller çizmeye uğraşacağınız Rop oyunu ve Zig Zag Cube 3 adı verilen oyun. Cihan Özgür adlı kullanıcının geliştirdiği Zig Zag Cube 3’te size verilen küpü başkalarına çaktırmadan toplamaya çalışıyorsunuz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here