Ana SayfaOyunYeni Elder Ring Oyunu Tanıtıldı! - Çıkış Tarihi

Yeni Elder Ring Oyunu Tanıtıldı! – Çıkış Tarihi

Dün canlı olarak düzenlenen yeni Summer of Gaming etkinliğinde birçok yeni oyun tanıtıldı. Bu oyunlar arasında yıllardır beklenen ve sessizliğe bürünmüş olan yeni Elder Ring oyununun tanıtıldığını da gördük..

-

Dün akşam saatlerinde düzenlenen yeni Summer of Gaming etkinliğinde birçok yeni oyunun tanıtımını gördük. Aksiyon, RPG vb. birçok türde oyunun tanıtıldığı etkinlikte yıllardır sessizliğe bürünmüş olan yeni Elder Ring oyununu da gördük. Yeni oyunun bundan iki yıl önce duyurulmuş ancak aradan geçen zaman içerisinde hiçbir şekilde sesi soluğu çıkmamıştı.

Dün yapılan etkinlikte ise yeni oyunun bir fragmanı ortaya çıktı. Fragman ile birlikte aynı zamanda oyunun çıkış tarihi de verildi. Bu fragman yıllardır bekleyen Souls serisi hayranlarını oldukça mutlu etmiş durumda. Fragmana baktığımızda devasa büyük düşmanlar, karanlık bir yapıya sahip fantezi dünyası ve diğer oluşturulmuş dünyalardan gelen ruhlar oyunculara çok farklı bir deneyim sunacağa benziyor.

Yeni fragmandan anlaşıldığı üzere oyunun içerisinde birçok ilkler olacak gibi duruyor. Fragmanda karakterin bir atın sırtında dünyayı dolaştığını görebiliyoruz. Ayrıca bu yeni oyunda bir önceki oyuna göre daha büyük bir evren olacağı ve bu evrenin içerisinde birçok gizemin yer alacağı FromSoftware tarafından açıklandı.

Oyuncuları büyüleyici bir deneyim bekliyorken aynı zamanda yeni grafik kalitesi oldukça iyi düzeyde. Bilindiği üzere yeni Elder Ring oyunu E3 2019‘da duyurulmuştu. Dark Souls‘un başındaki isim Hidetaka Miyazaki tarafından yönetilen yeni oyunun uzunca zamandır hiçbir şekilde resmi olarak bir bilgisi paylaşılmamıştı. Tabi bu süre zarfında birçok söylenti ve yorum ortaya koyulmuş olsa da hiçbiri resmi açıklama gibi olamamıştı.

Elder Ring Çıkış Tarihi

Yeni oyun PlayStation, Xbox, ve PC platformlarına 21 Ocak 2022 tarihinde sunulacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here