Ana SayfaOtomobilYeni Marka Geely'den Panda EV, Büyük Umutlarla Satışa Çıkıyor

Yeni Marka Geely’den Panda EV, Büyük Umutlarla Satışa Çıkıyor

Geely Panda'nın 30kW'lık bir elektrik motoruyla çalıştırıldığına ve Gotion Hi-Tech tarafından üretilen bir Lityum-iyon pille geleceğine dair göstergeler var. Geely Panda'nın eksik olan pek çok teknik detayı var.

-

Gaming İstanbul 2023 Büyük Coşkuyla Sona Erdi

22 Eylül Cuma günü başlayan Gaming İstanbul 2023, dün (24 Eylül Pazar) akşamı itibariyle 2024’te...

Çinli otomobil üreticisi Geely, sevimli Panda elektrikli aracını satışa sunmaya hazırlanıyor. Geely’nin Geometri markası altında piyasaya sürülecek olan Panda’nın fotoğrafları geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Yeni EV, halihazırda Çin’de en çok satanlar listesine giren Wuling Hongguang Mini EV ile benzer oranlara sahip. Panda EV’nin fotoğrafları Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından yayınlandı.

Yeni Geely Panda EV’de geleneksel ön ızgara yok, ancak bir çift dairesel far var. Panda, dört kollu tekerleklere sahip ve rakibi Mini EV gibi iki kapılı bir araç. Siyah yan pencere çevreleriyle birlikte bir E sütunu var. Bir çift kare arka far, arka camda üçüncü bir ışık ve arkada bir tampon ile karartılmış bir bölüm gibi başka göze çarpan özellikler de var.

Geely Panda’nın 30kW’lık bir elektrik motoruyla çalıştırıldığına ve Gotion Hi-Tech tarafından üretilen bir Lityum-iyon pille geleceğine dair göstergeler var. Geely Panda’nın eksik olan pek çok teknik detayı var.

Daha da önemlisi Geely, Panda’nın en yüksek hızı ve menzili konusunda sessiz kaldı, ancak bunun Hongguang Mini EV ile rekabet etmesi bekleniyor. Geely Panda’nın fiyat bilgisi ve çıkış tarihi de şu an için bilinmiyor.

Tesla Model S ve Model X teslimatları gecikiyor

Tesla, Model S ve Model X modellerinde yaptığı önemli fiyat indiriminin ardından bu modellerin ABD'deki teslimat sürelerini uzattı. Birkaç...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz