Ana SayfaSosyal MedyaYouTube, Premium kullanıcıları için Android ve iOS'ta "kuyruğa ekle" özelliğini test ediyor

YouTube, Premium kullanıcıları için Android ve iOS’ta “kuyruğa ekle” özelliğini test ediyor

"Kuyruğa ekle" özelliği zaten YouTube web sitesinde mevcuttur ve şu anda Android ve iOS uygulamaları için test edilmektedir.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

YouTube nihayet Android ve iOS’ta Premium kullanıcılarına “kuyruğa ekle” özelliğini getiriyor. Özellik, akıllı TV’ler için YouTube uygulamasında ve masaüstü sürümünde kullanıma sunuldu. YouTube, “kuyruğa ekle” özelliğinin 28 Ocak’a kadar testte kalacağını, resmi lansmanının ise önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini söylüyor.

Mobil cihazlarda YouTube Premium kullanıcılarının ayarlar sayfasına gitmeleri ve “Yeni özellikleri dene” menüsünü tıklamaları gerekir. Ardından YouTube uygulaması yeniden yüklenecek ve her videonun altında bulunan üç noktalı menü aracılığıyla sıranıza video eklemeye başlayabilmeniz gerekir.

Yeni kuyruk seçeneği, istediğiniz herhangi bir videoyu bir listeye ekleyebilme özelliğiyle tıpkı TV ve web’deki gibi çalışacak. Video sırayla oynatılacak ve kullanıcılar ayrıca bir açılır menü aracılığıyla klipleri kaldırma ve sıralarını yeniden düzenleme olanağına sahip olacak. Sıra çubuğunda ayrıca tüm gruplandırılmış videoları kaldıran bir silme seçeneği vardır.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz