Ana SayfaAkıllı TelefonZTE Axon 30 Serisine Yeni Bir Üye Geliyor!

ZTE Axon 30 Serisine Yeni Bir Üye Geliyor!

Bugün gelen yeni bir rapor, yerli şirket ZTE'nin bu ayın sonlarında ekran altı kameralı yeni bir Axon 30 serisi modelini piyasaya süreceğini ortaya koyuyor. Rapor ayrıca, akıllı telefonun tam ekran tasarımına sahip olacağını da ekliyor. Şirket, mühendis ekibinin malzemeden parlamayı ve kırılmayı etkin bir şekilde ortadan kaldırmak için zorlu araştırmalardan geçtiğini de sözlerine ekledi. Yerleşik üçlü ileriye dönük akıllı algoritma, sisli yüzeylerin olumsuz etkilerini etkili bir şekilde ortadan kaldırabiliyor, resmin parlak ve şeffaf olmasını sağlayabilir ve pozlamayı akıllıca ayarlayabiliyor.

-

ZTE’nin amiral gemisi akıllı telefonları Axon 30 Ultra ve Axon 30 Pro bu yılın ilk yarısında piyasaya sürüldü ve her ikisi de tek delikli tasarıma sahipti. Şimdi, şirketin tam ekran tasarımlı bir cihazı piyasaya sürmeye hazırlandığı söyleniyor.

Bugün gelen yeni bir rapor, yerli şirket ZTE’nin bu ayın sonlarında ekran altı kameralı yeni bir Axon 30 serisi modelini piyasaya süreceğini ortaya koyuyor. Rapor ayrıca, akıllı telefonun tam ekran tasarımına sahip olacağını da ekliyor.

Şirket, mühendis ekibinin malzemeden parlamayı ve kırılmayı etkin bir şekilde ortadan kaldırmak için zorlu araştırmalardan geçtiğini de sözlerine ekledi. Yerleşik üçlü ileriye dönük akıllı algoritma, sisli yüzeylerin olumsuz etkilerini etkili bir şekilde ortadan kaldırabiliyor, resmin parlak ve şeffaf olmasını sağlayabilir ve pozlamayı akıllıca ayarlayabiliyor.

Şirket, renk üretimi ve dinamik aralık performansı için gelişmiş modülünün kontrastı optimize edebileceğini ve proaktif görüntüleme performansını iyileştirebileceğini iddia ediyor. ZTE’nin ekran altı kamera çözümü tekrar tekrar güncellendi ve deneyim sürekli olarak geliştirildi.

ZTE Axon 30 serisi akıllı telefonun ekran altı kamera teknolojisine sahip bu yeni sürümünün bu ay içinde resmiyete girmesi bekleniyor ve tasarımı, teknik özellikleri de dahil olmak üzere telefon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için beklememiz gerekiyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here