Ana SayfaAkıllı TelefonZTE Axon 30 Ultra Space Edition, 25 Kasım'da Geliyor!

ZTE Axon 30 Ultra Space Edition, 25 Kasım’da Geliyor!

Şirket, ZTE Axon 30 Ultra Space Edition'ın 25 Kasım'da piyasaya çıkacağını gösteren bir poster paylaştı. 18 GB RAM ve 1 TB dahili depolamaya sahip dünyanın ilk modeli olan ZTE Axon 30 Ultra Space Edition için sıkı durun.

-

Eternal Fire Astralis’i de Eledi BIG İle Eşleşti

ESL Pro League Season 18 D grubunda birbirinden zorlu mücadelelere girişen Eternal Fire, gruptan çıkmayı...

ZTE, aralarında ZTE Axon 30 Ultra‘nın da olduğu bir Axon 30 serisi akıllı telefon serisini çoktan satışa sundu. Şimdi şirket, hafıza yapılandırması açısından kayıt cihazlarını kıracak yeni bir telefon çeşidini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Şirket, ZTE Axon 30 Ultra Space Edition‘ın 25 Kasım’da piyasaya çıkacağını gösteren bir poster paylaştı. İlginç olan, telefonun 18 GB RAM ve 1 TB dahili depolamaya sahip; dünyanın ilk model olması diyebiliriz.

Şimdiye kadar telefonlar, 16 GB RAM ve 1 TB dahili depolamadan oluşan modellerle satışa çıkmıştı. Bu yeni modelle şirket, telefonun RAM’ini 2GB artırarak 18GB’a ulaşmasını sağlıyor.

ZTE-Axon-30-Ultra-Space-Edition

Şirket tarafından paylaşılan posterden; yakında çıkacak olan bu Axon 30 Ultra Space Edition’ın sınırlı sayıda satışa sunulacağını görüyoruz. Akıllı telefon, fiyatlandırması ve bulunabilirlik bilgileri hakkında; daha fazla bilgi edinmek için önümüzdeki hafta gerçekleşecek resmi lansmanı beklememiz gerekecek.

Ayrıca bkz: ZTE Axon 30 Pro Plus UD Master Edition Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Windows 11 İle Geçiş Anahtarları Özelliği Sunuldu

Bugün Microsoft, Windows 11 için yeni bir güncelleme ile kullanıcıların karşısına geçti. Bu güncelleme, işletim sistemine pek çok özelliği...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.
KaynakPinkvilla

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz