Ana SayfaOyun95 TL'lik Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu!

95 TL’lik Oyun Steam’de Ücretsiz Oldu!

İki yıl önce piyasaya çıkan macera oyunu Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, Steam'de ücretsiz oldu.

-

Huawei P60 Serisi Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikler

Huawei, popüler P serisinden en yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Yeni P60...

İki yıl önce piyasaya çıkan macera oyunu Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, Steam’de ücretsiz oldu.

Gearbox Sofware tarafından geliştirip piyasaya sürülen Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, kısa süre içerisinde belirli bir oyuncu kitlesine ulaştı. Bu macera dolu oyun, Steam bünyesinde kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok oyun firması bazı dönemlerde tasarladıkları oyunları oyunseverlere ücretsiz olarak sunuyor. Bu durum hem oyunun oyuncu sayısını artıyor hem de oyunun tanıtılmasında büyük bir rol oynuyor. Steam’de kısa süreliğine ücretsiz hale gelen bu oyun, normal şartlarda 95 TL fiyat etiketine sahip.

Steam ücretsiz oyun

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot AdventureMacera türünün en önde gelen yapımlarından Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep’de amacınız, tehdit altındaki kraliçeyi ve krallığı arkadaşlarınız ile kurtararak barış getirmek. Tabii bunun için tehlikeli ormanlardan geçmeli ve karşınıza çıkan düşmanlar ile savaşmalısınız.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, 23 Mart saat 20.00’a kadar Steam üzerinde ücretsiz olarak bulunacak.

Yeni Korku Oyunu Stray Souls Duyuruldu!

-- Reklam --

Apple Watch Ultra Rakibi, Huawei Watch Ultimate Satışa Çıktı!

Akıllı saatler giderek daha yaygın hale geldikçe Huawei gibi teknoloji şirketleri, akıllı saatleri için herşeyi yeni baştan yaratıyor. Huawei...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz