Ana SayfaFilm ve DiziAlacakaranlık Serisi İzleme Sırası!

Alacakaranlık Serisi İzleme Sırası!

film günümüzün korku dünyasında yer alan vampirler ile kurt adamların mücadelesini anlatmakta. Bugünkü yazımızda sizlere Alacakaranlık serisi izleme sırası nasıl olmalı anlatacağız.

-

Aktif gürültü önleyici kulaklıklar nasıl çalışır?

Hemen hemen her iyi kablosuz kulaklık ve en iyi kablosuz kulaklık, aktif gürültü önleme (ANC)...

Günümüzün en popüler film serilerinden biri olan alacakaranlık bir zamanların popüler filmlerinden biriydi özellikle film konusu ile dikkat çeken film günümüzün korku dünyasında yer alan vampirler ile kurt adamların mücadelesini anlatmakta. Bugünkü yazımızda sizlere Alacakaranlık serisi izleme sırası nasıl olmalı anlatacağız.

Alacakaranlık hem oyuncu kadrosu hem de senaryosu ile çıktığı dönemin film piyasasına damga vurmuştu. Görsel efektleri ile de öne çıkan alacakaranlık serisi günümüzde halen popüler filmler arasında yerini almakta.

Alacakaranlık

Alacakaranlık

Filmin ilk serisi olan Alacakaranlık Liseli On yedi yaşındaki Bella Swan annesi Renée evlenince babası Charlie’nin yanında yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks, Washington’a taşınır. Burada yüz sekiz yaşında bir vampir olup on yedi yaşında görünen gizemli sınıf arkadaşı Edward Cullen ile tanışır.

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay

Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay 2009

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay’da, ölümlülerle vampirler arasındaki romans yeni bir kademeye taşınıyor ve Bella Swan, vampir Edward Cullen’ın aşkına karşılık verebilmek için mücadele ediyor.

Alacakaranlık Tutulma

Alacakaranlık Tutulma

Seattle’ın gizemli ölümlerle çalkalanması ve kinci bir vampirin intikam almaya devam etmesiyle kendisini yine tehlikenin tam ortasında bulur. Tüm bunların ortasında bir de Edward Cullen olan aşkıyla arkadaşı Jacob Black arasında bir seçim yapmak zorundadır. Tabi vereceği kararın vampirlerle kurt adamlar arasında asırlardır var olan düşmanlığı da etkilemektedir.

Alacakaranlık Şafak Vakti 1. Bölüm

Alacakaranlık Şafak Vakti 1 Bölüm

Alacakaranlık roman serisinden uyarlanan son filmin ilk bölümünde Bella ve Edward her güçlüğe karşı durarak evleniyorlar.

Alacakaranlık Şafak Vakti 2. Bölüm 

Alacakaranlık Şafak Vakti 2. Bölüm

Filmin son serisi olan Alacakaranlık Şafak Vakti 2. Bölüm’de Bella ve Edward’ın kızı Renesmee doğduktan sonra, Cullen’lar Renesmee’yi ve tüm aileyi Volturi ile karşı karşıya getirecek bir yanlıştan korumak için diğer vampir klanlarını bir araya getirerek ikna çabasına girer.

Harry Potter Benzeri Film ve Diziler

-- Reklam --

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves Fragmanı Çıktı!

Yeni fantastik film Dungeons & Dragons: Honor Between Thieves, bir grup ezik ve serseriyi alıp onlara kahraman olma şansı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz