Ana SayfaİpucuAndroid başlatıcınız için en iyi simge paketleri

Android başlatıcınız için en iyi simge paketleri

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Android inanılmaz derecede çok yönlü bir işletim sistemidir ve en büyük özelliklerinden biri de temaya uygun olmasıdır. Kaygan simge paketlerinden en iyi Android başlatıcılarına kadar seçenek sıkıntısı yok. Bu nedenle, Play Store’da zaman kaybetmeden öne çıkan paketleri bulmanıza yardımcı olmak için bugünün simge paketi özetini oluşturduk. Bu nedenle, tema konusunda uzmansanız veya en sevdiğiniz Android ahizenizi renklendirecek bir paket arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Minimal O – Icon Pack

Özellikle masada minimal bir tasarım olduğunda, dairesel simgelerin büyük hayranlarıyız. Stok Google simgelerinin çoğu beyazla çevrelendiğinden, Minimal O, bu çirkin simgeleri, Android’in bilinen dairesel stok temasına uyan daha uygun bir şeyle değiştirmek için mükemmel bir seçimdir.

6.450’den fazla simge bulunduğuna göre, pakette seçenek sıkıntısı yok. Ve bu pakette simgesi olmayan bir uygulamayla karşılaşırsanız, birçok seçenek vardır ve buna yakın bir şey bulabilirsiniz.

Minimal O – Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 4.5

Tigad Pro Icon Pack

Play Store’da seçebileceğiniz çok sayıda minimal ve karanlık simge paketi var. Peki ya 3D simgeler? Diğer simge paketlerine benzemeyen çarpıcı bir şey arıyorsanız Tigad Pro mükemmel bir seçenektir. Her simge, benzersiz bir görünüm sağlamak için sağa doğru hafif bir eğimle görüntülenir ve simgeler büyüktür, ekranı doldurur; bu, dokunması zor olan daha küçük simgelerden bıkmış olanlar için ideal olabilir. Artı, geliştirici oldukça aktiftir, bu nedenle güncellemeler sıktır ve çekmecenizdeki her uygulamayı temalandırmanızı sağlamak için uygulamaya yeni simgeler getirir.

Tigad Pro Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 4.5

Icon Pack Studio

Simgeleriniz üzerinde standart bir paketten daha fazla kontrol arıyorsanız, belki Icon Pack Studio ihtiyacınızı karşılayabilir. Bu bir simge oluşturma uygulamasıdır ve düzenleme için diğer paketleri içe aktarabilir. Böylece, tema ihtiyaçlarınız için mükemmel olduklarından emin olmak için kolayca kendi tasarımlarınızı oluşturabilir veya sevdiğiniz paketleri değiştirebilirsiniz. Bu, dışarıdaki tüm kontrol manyakları için. Sağlam bir uygulamadır ve kullanımı kolaydır, bu nedenle bugünün listesi için mükemmel bir simge uygulamasıdır.

Icon Pack Studio
Kullanıcı Puanı: 3.5

Moonshine – Icon Pack

Bu simge paketi, piyasaya sürülmesinden bu yana 1 milyondan fazla kurulum biriktiren 2014 yılına kadar uzanıyor. Bunun popüler bir paket olduğunu söylemek yetersiz kalır. Bu popülerlik, paketin, simgelerin ekranda görünmesini sağlayan keskin kenarlar ve parlak renkler ile hoş bir tasarım sunmasından kaynaklanmaktadır.

Yaşına rağmen, Moonshine paketi hala güncellemelerle aktif olarak destekleniyor ve çok çeşitli üçüncü taraf başlatıcılarla çalışıyor, uygulamalarınızın ve başlatıcılarınızın çoğunun kapsanmasını garanti ediyor. Bu sürüm reklam içeriyor olsa da, ücretsizdir. Uygulamalarınızda reklam istemiyorsanız, bu can sıkıcı reklamları hariç tutan 2 $ ‘lık bir premium paket mevcuttur.

Moonshine – Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 4.1

Whicons – White Icon Pack

Minimal simgeler olmadan minimal bir ana ekran nasıl olurdu? Minimal temalı bir ana ekranla eşleştirmek için en basit simgeleri gerektiren türden biriyseniz, Whicons White Icon Pack mükemmel bir seçimdir. Bu simge paketi, daha koyu arka planların yanı sıra degradelerle harika çalışır ve kaygan görünümü bozmak için simgelerde hiçbir renk olmadan ana ekranınızı ve uygulama çekmecenizi temiz tutar.

Randle’dan gelen bu büyük simge paketi, birkaç duvar kağıdının yanı sıra 7.548 simge sunar. 2014’ten beri düzenli güncellemelerle desteklendiğinden güvenle ona güvenebilirsiniz. Eski ama iyi bir şey ve iyi bir nedeni var. Minimal temalar için mükemmel olan sağlam bir paket.

Whicons – White Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 4.3

Ombre – Icon Pack

Koyu temaları veya coşkulu renkler sunan simgeleri kullanmayı tercih ederseniz, Ombre’den hoşlanacaksınız. Bu canlı paket, 4.400’den fazla simgeyle bir OLED ekrandan fırlayan derin renkler sunar. Uygulama simgeleri için varyantlar dahil edilmiştir, böylece temayı tercihinize göre detaylandırabilirsiniz. Simge paketi ayrıca, en son tema denemenize başlamanıza yardımcı olacak bir grup duvar kağıdı içerir.

Ombre, Android simge paketi oyunundaki en büyük isimlerden biri olan DrumDestroyer Temalarından gelir, bu yüzden onunla giderseniz emin ellerde olacağınızı bilirsiniz.

Ombre – Icon Pack
Kullanıcı Puanı: –

Flat Square – Icon Pack

Materyal Tasarımı simgeleriyle ilgileniyorsanız ve gölge veya başka dikkat dağıtıcı olmayan düz bir paket arıyorsanız, Flat Square, 2.900’den fazla simge sunan FL Design’dan öne çıkan bir üründür. Bir dizi başlatıcı desteklenir ve en popüler uygulamalar için alternatif görünümler mevcuttur. Tüm simgeler, herhangi bir Materyal Tasarımı temasına mükemmel şekilde uyan düz karelerdir ve her zaman eklenen yeni simgelerle destek de sık görülür.

Flat Square, düz Materyal Tasarımı görünümüyle kalabalığın arasından sıyrılan, biraz minimal olarak tasarlanmış bir simge paketidir ve bu paketin yüksek puan almasının nedeni tam olarak budur.

Flat Square – Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 4.2

Pix Material You Icons

Google’ın Android 12 ile tanıttığı en yeni ve en büyük tasarım dili olan Material You etrafında tasarlanmış bir şeye geçebildiğinizde Materyal Tasarım simgeleriyle yetinmeyin. Pix Material You Simgeleri, tüm favorileriniz için bir dizi Material You simgesi sunar. Simgeler için birden çok şekil ile birlikte çeşitli arka plan renkleri desteklenir. Bu simgeler, paketlediğiniz herhangi bir Malzeme gibi duvar kağıdınıza uyum sağlar (Android 12’de olduğunuz sürece).

Pix Material You Icons paketi daha yeni bir sürüm olsa da, güncellemeler sık olduğu için uygulama kapsamı ve desteği oldukça iyidir. Google hala ayaklarını sürürken çok sayıda uygulama simgesi için Material You sunan bir Android 12 teması için çekim yapıyorsanız, Pix Material You Icons, kolayca bakmaya değer, yeni ve yeni bir temadır.

Pix Material You Icons
Kullanıcı Puanı:

Outline Icons – Icon Pack

Birkaç simge paketi neon anahatlar sunar, ancak Anahat Simgeleri, 8.400’den fazla simgeyle devasa uygulama desteği sayesinde ve simgeleri harika göründüğü için öne çıkar. Tüm neon anahatlı simgeler için tutarlı bir tasarım dili var ve 32’den fazla başlatıcı desteklendiğinden, bu paketin dört yaşında olduğunu ve her ay güncelleme aldığını görerek bazı ayakları ve uzun ömürlülüğü var.

Alternatif renkler mevcuttur, böylece koyu veya açık duvar kağıdı desteği konusunda endişelenmeden kalbinizin içeriğine kolayca tema oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bir şey eksikse, biraz fazladan ödemeye hazırsanız hızlı bir yol ile simgeler talep edebilirsiniz.

Outline Icons – Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 3.6

Zwart – Black Icon Pack

Whicons beyaz simgeleri, minimum tema ihtiyaçlarınız için uygun değilse, belki de kardeş simge paketi Zwart – Black Icon Pack sizin için uygun olabilir. Bu, Whicons’ın yaratıcısı Randle’dan beyaz paketin tam tersini sunan siyah bir simge paketidir. Siyah simgeler, açık temalar ve açık renkli duvar kağıtları için en iyisidir, ancak Whicons gibi, dahil edilen 7.548 simge vardır, bu nedenle minimum ışık teması ihtiyaçlarınız için kapsam muhteşemdir.

Zwart, bir yıl sonra piyasaya sürüldüğünü gören Whicons’tan biraz daha yeni olabilir, ancak zamana dayanan eski bir simge paketidir ve muhtemelen mükemmel desteğiyle çok ilgisi vardır, uygulama birkaç kez güncellenir.

Zwart – Black Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 4.3

7-Bit – Retro Theme

Bir oyuncuysanız veya oyuncu estetiğini seviyorsanız, 7-Bit – Retro Tema ilginizi çekebilir. Bu simge paketi pikselli simgeler sunar ve her biri el yapımıdır. Yani bir 80’ler teması için çekim yapıyorsanız, 2.500’den fazla simge ve bir duvar kağıdı seçici ile burada beğeneceğiniz çok şey var. Geliştirici, büyük Android ekranları için HDPI simgeleri içerir. Heck, Muzei desteğiyle birlikte bir saat widget’ı bile var.

Harika olan, 7-Bit – Retro Temanın reklamlarla ücretsiz olmasıdır; bu, kullandığınız uygulamaların kapsandığını garanti etmek için uygulama desteğine dalarken bu paketin neyle ilgili olduğunu görebileceğiniz anlamına gelir. Ancak, bu reklamları kaldırmak isterseniz, Play Store’daki 2 ABD Doları tutarındaki premium sürüm tüm reklamları hariç tutar.

7-Bit – Retro Theme
Kullanıcı Puanı: 3.3

Minimalist – Icon Pack

Minimal simge paketleri popülerdir ve Play Store’da kaç tane olduğunu görebilirsiniz. Minimalist – Icon Pack oldukça genel bir isim olsa da, bu kolayca görülmeye değer bir ikon paketidir. Bu, 18 TL karşılığında kullanılabilen premium bir pakettir. Minimal O ile aynı geliştiriciden gelmesine rağmen, bu paket, herhangi bir kenarlık veya şekil olmadan stok simgelerinin minimum yorumlarını sunduğundan farklılıklar açıktır.

Minimalist olmak istiyor ancak her simge için benzersiz şekil ve boyutların görünümünü tercih ediyorsanız, Minimalist – Icon Pack aradığınız şeydir.

Minimalist – Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 4.6

Olmo – Premium Icon Pack

Olmo, listedeki en tanınabilir paket adı olmayabilir, ancak herhangi bir HD cihazda harika görünen 5.650’den fazla el yapımı simge bulabilirsiniz. Simgeler yuvarlaktır, bu da tema için harikadır (her şey aynı kalır), özellikle de stok Pixel görünümüne yakın herhangi bir şeye düşkünseniz. Hepsinden iyisi, geliştirici etkindir, bu nedenle paketin mümkün olduğunca kullanışlı kalmasını sağlayarak eklenen yeni simgelerle güncellemeler bekleyebilirsiniz.

Olmo – Premium Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 4.9

Verticons Icon Pack

Sonunda dairesel simgelerden bıktığınızda, Verticons dikdörtgen oyununuzu yükseltir. Bu simge paketi, 6.000’den fazla uygulamayı kapsayan 4.900’den fazla bireysel tasarımla uzun dikdörtgen simgeler sunar. Benzersiz simge şekli birincil çizim olsa da, uygulamada yerleşik bir istek aracının yanı sıra 80’den fazla yüksek çözünürlüklü duvar kağıdına da sahip olursunuz.

Paket, 2017 yılına kadar uzanıyor, ancak yine de aylık olarak güncellemeler görüyor. Uzun süreli güncelleme eksikliğinden endişe ediyorsanız, endişelenmeyin. Verticons geliştiricisi SpaceMan, tüm paketlerinde sürekli olarak aktiftir.

Verticons Icon Pack
Kullanıcı Puanı: 4.4

Cihazınıza biraz çeşitlilik katın

Artık özenle seçilmiş Android simge paketlerimize göz atma şansınız olduğuna göre, umarız ihtiyaçlarınıza uygun bir tane bulmuşsunuzdur. En iyi Android tabletlerinden veya telefonlarından birini almış olsanız da, cihazınızı yukarıdaki simge paketleri ile temalandırmanın birçok yolu vardır. Peki ne bekliyorsun? Yüklü bu paketlerden bazılarını alın ve tema oluşturmaya başlayın!

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.