Apex Legends Mobile, Şimdi Play Store’da…

Apex Legends Mobile artık Android akıllı telefonlar için ön kayıt almaya başladı. En popüler battle royale oyunlarından birinin mobil versiyonu nihayet akıllı telefonlara geliyor ve şimdi Google Play Store’da.

Şu an itibariyle, popüler Titanfall ve Apex Legends serisinin arkasındaki stüdyo olan Respawn, oyunun erken bir sürümünü sınırlı sayıda oyuncuyla test ediyor. Başka bir deyişle, battle royale shooter oyununun bu yapısı son sürüm değil.

Oyun gerçek sürümünden önce muhtemelen birkaç değişiklik ve güncellemeden geçecek. Bu nedenle, bu erken sürümü oynayabilen oyuncular, olağan hatalar ve kararsızlıkların yanı sıra sürümden sonra revizyonlar veya büyük değişiklikler bekleyebilir.

Apex Legends Mobile, Filipinler ve Hindistan gibi belirli ülkelerdeki oyunculardan çok sayıda olumlu tepki aldı. Şu anda, PC sürümü ile mobil bağlantı noktası arasındaki en büyük fark, oyunun varsayılan olarak üçüncü şahıs bakış açısına geçmesi diyebiliriz.

Özellikle bu üçüncü şahıs modu, PC ve konsollarda sınırlı bir süre için mevcuttu, ancak akıllı telefonlar için varsayılan olarak görünüyor. Bağlantı noktası şu anda yalnızca Android akıllı telefonlar için sınırlı ve Apple iOS’a gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

Ayrıca bkz: Cyberpunk 2077, 1.23 Yaması PC ve Konsol İçin Yayımlandı!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0