Ana SayfaIOS HaberleriApple, iOS 16.3 ve iPadOS 16.3 için ilk geliştirici betalarını yayınladı

Apple, iOS 16.3 ve iPadOS 16.3 için ilk geliştirici betalarını yayınladı

Bir dizi yeni özellikle birlikte iOS 16.2'nin piyasaya sürülmesinden sadece bir gün sonra, Apple bir kez daha beta test sürecini başlatıyor. iOS 16.3 beta 1 bugün geliştiricilerin kullanımına sunuluyor. Hala yenilikleri öğrenmek için bekliyoruz, ancak Apple'ın daha önce duyurduğu ancak henüz piyasaya sürmediği bir dizi özellik var.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

iOS 16.2 resmi olarak kullanıcılara sunulduğuna göre Apple, iOS 16.3, iPadOS 16.3, macOS Ventura 13.2 ve tvOS 16.3 için ilk geliştirici betalarını geliştiricilere göndermeye başladı. Geliştirici Beta profillerine sahip kullanıcılar artık ayarlara gidip yazılım güncelleme istemine giderek yeni yapıları indirebilir.

iOS 16.3’teki yeni bitler, doğrulama ve web sitelerinde ve cihazlarda oturum açma için FIDO onaylı fiziksel Güvenlik Anahtarlarını içerir. Yeni özellik, iPadsOS 16.3 ve macOS Venture 13.2 kullanıcıları tarafından da kullanılabilir. iOS 16.3’teki diğer yeni özellikler arasında bir Apple Card Birikim Hesabı, Daha Sonra Apple Pay, Apple Music Classic, Özel Erişilebilirlik Modu ve Amerika Birleşik Devletleri dışındaki iCloud için Gelişmiş Veri Koruma yer alır.

iOS 16.3’ün resmi sürümünün Şubat/Mart 2023 civarında yayınlanması bekleniyor. Her zaman olduğu gibi, beta üretici yazılımı güncellemeleriyle uğraşırken dikkatli olun ve cihazlarınızı ve kişisel verilerinizi her zaman yedekleyin.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz