Ana SayfaFilm ve DiziBlack Panther: Wakanda Forever, Rekorları Altüst Etti!

Black Panther: Wakanda Forever, Rekorları Altüst Etti!

Marvel'ın ev sahipliği yaptığı yılın son süper kahraman filmlerinden Black Panther: Wakanda Forever, rekorları altüst etti.

-

Oppo Find N2 katlanabilir telefonu 15 Aralık’ta gelecek

Oppo'nun geleneksel olarak Aralık ayında Inno Day adlı bir etkinliği vardır. Şirketin tüm yeniliklerini ve...

Marvel’ın ev sahipliği yaptığı yılın son süper kahraman filmlerinden Black Panther: Wakanda Forever, rekorları altüst etti.

Black Panther: Wakanda Forever, ilk hafta beyazperde de rekorları altüst ederek ilk sırada yer almıştı. Sonraki gelen 2 haftada da birinci sırada yer alan Black Panther: Wakanda Forever, 3 hafta zirvede kalarak, DC’nin Black Adam filmini geride bıraktı.

Black Panther: Wakanda Forever, 180 milyon dolarlık muhteşem bir açılış hafta sonu ile ilk haftasını geride bıraktı. Black Panther: Wakanda Forever’ın bu başarısı, Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın hala yılın en büyüğü olan 187 milyon dolarlık ilk çıkışını ve 2018’deki ilk Black Panther’ın 202 milyon dolarlık açılış hafta sonu satışını geride bıraktı.

Marvel, son zamanlarda çıkardığı filmlerle beraber sadece aksiyon değil, izleyicilere de komik anlar yaşatıyor. Özellikle her yaş grubuna göre özel bir film çalışmasına giren Marvel, popüler olan gündemi iyi takip edip, güncel filmlerine aktarabiliyor.

black panther rekor

2023 yılıyla beraber birçok film daha vizyona girecek olsa da, sinemaseverler tarafından en çok Marvel filmlerinin devamı bekleniyor. 2023 yılıyla beraber en az 4 adet Marvel filminin vizyona girmesi bekleniyor.

Netflix, 2023’te Bu Film İle Damga Vuracak!

-- Reklam --

Squad’ın Solar City Arabası ABD’de de Satışa Çıkıyor!

Squad, Solar City arabasını ABD'de 6.250$'a piyasaya sürecek. Bu, Avrupa'da vaat ettiği rakamla aynı. Otomobil, Hollanda, Belçika, Fransa ve...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz