Ana SayfaFilm ve DiziNetflix, 2023'te Bu Film İle Damga Vuracak!

Netflix, 2023’te Bu Film İle Damga Vuracak!

Netflix, 2023 yılıyla beraber büyük bütçeli yapımlara imza atmayı hedefliyor. Şu an için büyük bütçeli filmlerden ilki olan "Damsel", 2023 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Günümüzün en büyük dizi ve film izleme platformlarının başında gelen Netflix, 2023 yılıyla beraber büyük bütçeli yapımlara imza atmayı hedefliyor. Şu an için büyük bütçeli filmlerden ilki olan “Damsel“, 2023 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.

Özellikle pandemi ile beraber kullanıcı sayısını her geçen gün artıran Netflix, 2023 yılında büyük bütçeli filmler ile beraber yayın yapmak istiyor. Her yıl yaklaşık 300 kadar filme imza atan Netflix, gözünü yükseklere dikmiş gibi görünüyor. Bu büyük çaplı işlerin en yenisi Damsel isimli film, oyuncu kadrosundan yeni isimler duyurmaya devam ediyor.

Damsel, Prens Henry ile evlenen Prenses Elodie’nin başından geçen fantastik hikayeyi anlatacak. Mutlu mesut bir evlilik geçireceğini düşünen Elodie, krallığın kadim bir borcunun ödenmesi için mağarada yaşayan bir ejderhaya kurban olarak sunulur. Krallıktan intikamını almak isteyen prensesin önce bu ejderhadan kurtulması gerekir.

damsel neflix

Filmin oyuncu kadrosunda ise hepimizin Stanger Things’den tanıdığı Millie Bobby Brown, Prenses Elodie’e hayat verecek. Ayrıca filmin yönetmen koltuğunda 28 Hafta Sonra filmi ile beraber büyük bir üne kavuşan Juan Carlos Fresnadillo oturacak. Bununla beraber diğer oyuncuların da kısa zamanda açıklanması bekleniyor.

Şu an için yapımın yayın tarihi hakkında net bir bilgi verilmiyor. Bununla beraber Netflix’in bu yapıma ne kadar bütçe ayıracağı da muamma. Yapılan haberlere göre, en çok bütçeye sahip olan Netflix filmi olacak. Bu durumda filme karşı beklentiyi artırmış durumda.

Netflix’te Yeni Çıkacak Dizi ve Filmler (Kasım 2022)

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz