Ana SayfaOtomobilBMW’nin Yeni Elektrikli 7 Serisi Satışa Sunuldu!

BMW’nin Yeni Elektrikli 7 Serisi Satışa Sunuldu!

Sürücüleri, 12,3 inçlik bir gösterge paneli ve 14,9 inçlik bir eğlence ekranı içeren kavisli bir çift ekran ara yüzü bekliyor. BMW akıllı telefon benzeri bir arayüz sunuyor, ancak iklim ayarları ve dörtlü flaşörler gibi genel özellikler için dokunmaya duyarlı kontroller sağlayan yeni bir "Etkileşim Çubuğu" da bulacaksınız.

-

BMW’nin Yeni Elektrikli 7 Serisi Satışa Sunuldu. Alman marka, tamamen elektrikli ilk 7 serisi olan i7 xDrive60’ı tanıttı. Uzun mesafeli lüks sedan, 536HP sağlayan çift motor kurulumu, 4.5 saniyede 0-60 MPH sprint ve 300 millik bir ön EPA menzili ile sağlam bir performans ile satışa sunuldu. Bununla birlikte, geleneksel 7 serisinde olduğu gibi, odak noktası sürücüler için konfor oldu.

Sürücüleri, 12,3 inçlik bir gösterge paneli ve 14,9 inçlik bir eğlence ekranı içeren kavisli bir çift ekran ara yüzü bekliyor. BMW akıllı telefon benzeri bir arayüz sunuyor, ancak iklim ayarları ve dörtlü flaşörler gibi genel özellikler için dokunmaya duyarlı kontroller sağlayan yeni bir “Etkileşim Çubuğu” da bulacaksınız. Barın aydınlatmasını, gelen aramalar veya BMW’nin Akıllı Kişisel Asistanını (ilk kez arka koltuklardan dahil) çağırma gibi belirli olaylara tepki verecek şekilde kendiniz özelleştirebilirsiniz.

BMW’nin Yeni Elektrikli 7 serisi

Kullanıcılar isteğe bağlı sinema ekranı için bahar ve bir Fire TV ara yüzü ile 31 inç, 32:9 oranlı 8K arka ekrana sahip olacaksınız. Sistemi açtığınızda arka cam gölgelikleri bile kapanacaktır. Her arka kapının klima, medya ve oturma kontrolleri için kendi 5.5 inç dokunmatik ekranı bulunurken, standart bir panoramik LED tavan, gökyüzünü yukarıda göstermenin yanı sıra bir ışık gösterisi bulunuyor. Arabalar arasında geçiş yapabilen bir “Kişisel eSIM” de dahil olmak üzere 5G’ye erişiminiz olacak.

Yeni BMW i7’deki lüks konfor

Arkanıza yaslanın – yeni BMW i7’deki her şey ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı:

  • En büyük işçilikle işlenmiş yüksek kaliteli malzemeler
  • Ergonomik olarak mükemmelleştirilmiş, her işlev her zaman tam olarak ihtiyacınız olan yerdedir.
  • Gelişmiş teknolojiler her yolculuğu unutulmaz bir deneyime dönüştürür.

Yeni BMW i7’deki dijital özellikler

Aynı zamanda akıllı ve yenilikçi – çok sayıda kullanışlı fonksiyon sayesinde, BMW ConnectedDrive hizmetleri, yeni BMW i7’de günlük hayatın her zorluğunun üstesinden kolaylıkla gelmenizi sağlar. Esnek paketlerle mükemmel bir şekilde bağlı ve her zaman güncel kalırsınız.

i7 xDrive60, yılın dördüncü çeyreğinde ABD’ye ulaştığında 120.295 $‘dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.

Ayrıca bkz: Mercedes Vision EQXX Tek Şarjla 1000 Kilometre Gitti!

Şimdiye kadarki en lüks ve yenilikçi otomobil olan THE NEW i7‘nin derinlemesine inceleme ve lansman videosu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.