Ana SayfaFilm ve DiziCem Yılmaz, Yeni Film Hazırlıklarına Başladı!

Cem Yılmaz, Yeni Film Hazırlıklarına Başladı!

Ülkemizin başarılı komedyen ve senaristlerinden olan Cem Yılmaz, 2023 yılı için yeni bir film geleceğini paylaştı.

-

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı...

Ülkemizin başarılı komedyen ve senaristlerinden olan Cem Yılmaz, 2023 yılı için yeni bir film geleceğini paylaştı.

En büyük dizi ve film izleme platformu olan Netflix’te, Erşan Kuneri ile beraber sevenlerinin karşısına çıkan Cem Yılmaz, yeni içeriklerini hayata geçirmeye devam ediyor. Cem Yılmaz, yeni bir film haberi ile beraber hayranlarını sevindirdi.

Cem Yılmaz’ın sevilen filmlerinden olan Karakomik Filmler: 2 Arada filminin sevilen karakteri olan Ayzek’in konu alınacağı yeni filmi için tüm hazırlıklar tamamlandı. Artık iş çekimlerin başlamasına kaldı. Bu ilişkili hikayede, daha önce Cem Yılmaz ile beraber çalışmış birçok oyuncu yer alıyor. Bunlar, Nilperi Şahinkaya, Celal Kadri Kınoğlu, Bülent Şakrak, Zafer Algöz, Özge Özberk, Tülin Özen ve Ahsen Eroğlu oldu. Filmin adı ise Ayzek ile Bir Gece olarak karalaştırıldı.

cem yılmaz yeni film

Cem Yılmaz, yeni filmin konusunu hakkında bir açıklamasına şu sözlere yer verdi. “Ayzek’in çalıştığı feribot hattı biz filmleri çektikten 3 ay sonra kaldırıldı. Artık o arabalı vapur yok. Peki sonra ne oldu? Bunu yeni yazdığım filmde göreceğiz.”

Filmin çekimlerine yeni başlandı ve bu süreç her ne kadar kısa gibi görünse de uzayabilir. O yüzden sinema camiasının tahminlere göre, film 2023 yılının ortalarına doğru seyircilerle buluşacak.

Tarantino Yeni Bir TV Dizisi Çekmeye Hazırlanıyor!

-- Reklam --

Google Gelişmiş Koruma Programı nedir?

Dijital tehditler giderek daha akıllı hale geldi. En teknoloji meraklısı insanlar bile hazırlıksız yakalanabilir. Bazı yüksek görünürlüklü kullanıcılar ve...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz