Ana SayfaFilm ve DiziTarantino Yeni Bir TV Dizisi Çekmeye Hazırlanıyor!

Tarantino Yeni Bir TV Dizisi Çekmeye Hazırlanıyor!

Tarantino, TV ekranlarına yeniden döneceğinin sinyallerini vermişti. 2005 yılında bir TV dizisinde 2 bölümlük yönetmen koltuğunda oturan Tarantino, yaklaşık 17 yılın ardından tekrardan TV ekranlarına çıkacak.

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Oscar ödüllü dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino, gelecek yıl sekiz bölümden oluşan bir dizi için yönetmen koltuğuna oturacağını açıkladı.

Oscar ödülü kazanan ve çektiği her filmle beraber sinemaseverlerin hayallerine dokunan Tarantino, ara verdiği ve özeliğini TV ekranlarına 2023 yılı ile beraber dönmeyi hedefliyor. Özellikle filmlerinde kullandığı kan ve şiddet unsurları ile beraber diğer yönetmenlerden ayrılan ve her zaman ufak takıntılarını bizlere gösteren Tarantino, dizi olarak bizlere sunacaklarını merak ediyoruz.

Quentin Tarantino, dizisinin hikayesi ve oyuncu kadrosu hakkında hiç detay açıklamadı. Sadece 8 bölümden oluşacağı hakkında konuştu. Aslına bakarsanız bir süredir Tarantino, TV ekranlarına yeniden döneceğinin sinyallerini vermişti. 2005 yılında bir TV dizisinde 2 bölümlük yönetmen koltuğunda oturan Tarantino, yaklaşık 17 yılın ardından tekrardan TV ekranlarına çıkacak.

tarantino dizi çekiyor

FX’in suç draması Justified’ın devamı niteliğindeki Justified: City Primeval adlı mini dizinin birkaç bölümünü yönetmek üzere görüşmeler yaptığı bildirildi. Tarantino’ya yöneltilen sorulardan da birisi de, Hangi çizgi romanı hayata geçirmek istersiniz? sorusu olmuştu.

Tarantino; Marvel çizgi romanı “Çavuş Fury ve Uluyan Komandoları” beyaz perdeye taşımak istediğini söyledi. Belki de ilerleyen yıllarda Tarantino, Marvel evreninde kendisini yönetmen koltuğunda bulabilir.

The Walking Dead Ekranlara Veda Etti!

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz