Ana SayfaFilm ve DiziThe Walking Dead Ekranlara Veda Etti!

The Walking Dead Ekranlara Veda Etti!

The Walking Dead dizisi 11. sezonuyla beraber dün (20 Kasım) ekranlara veda etti.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Günümüzün en popüler dizilerinden biri olan The Walking Dead dizisi 11. sezonuyla beraber dün (20 Kasım) ekranlara veda etti. 11 yıl boyunca oldukça fazla geniş bir kitleye sahip olan dizi dün itibari ile ekranlara veda etti.

Konusu ile bizlere zombi alemini tanıtan The Walking Dead, hem oyuncu kadrosu ile hem de senaryosu ile birlikte bizlerin gönüllerine taht kurmuştur. Oldukça yüksek bir bütçe harcanan dizinin ekranlardan çekilmesi izleyici kitlesini oldukça üzdü. Fakat şirket yeni yapımlar ile sahneye dönmeyi planlıyor.

The Walking Dead Konusu

The Walking Dead, dünya çapında beklenmedik bir biçimde ortaya çıkan esrarengiz bir bulaşıcı beyinsel hastalık sonucu, modern medeniyetin sonunu getiren bir zombi salgınını konu eder.

The Walking Dead ile seyircinin ilk buluşması 4 Kasım 2010 tarihinde ‘Days Gone Bye’ adlı ilk bölümün yayınlanmasıyla beraber oldu. Dizi, sadece 1 ay ve 6 bölüm süren ilk sezonun sonunda oldukça fazla bir hayran kitlesine sahip oldu.

The Walking Dead sona erdi

Fakat diğer sezonların biraz durağan geçmesi izleyici kitlesini mutsuz etse de yapımcı şirket hemen durumu toparlayarak ilk günkü gibi senaryolarını iyileştirmiştir. Ve en sonunda The Walking Dead, 177 bölümün ardından sona erdi.

Şirket şu anda yayınlanan ve yayınlanacak olan tüm spin-offlar’ı açıkladı şu şekilde;

  • Fear the Walking Dead – 8. sezon
  • The Walking Dead: World Beyond
  • Tales of the Walking Dead
  • Henüz adı açıklanmayan, Daryl’a odaklanan yeni bir dizi – 2023
  • Maggie ve Negan’ı konu alan Dead City – 2023
  • Michonne and Rick – 2023

En İyi Zombi Filmleri

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz