Ana SayfaOyunCS:GO Haritalarında Büyük Değişiklik!

CS:GO Haritalarında Büyük Değişiklik!

Uzun zamandır birçok rekabetçi karşılaşmaya ev sahipliği yapan ve büyük bir hayran kitlesi bulunan Dust 2, artık Seçkin rekabetçi karşılaşmalarında yer almayacak.

-

John Wick serisi oyun oluyor – tüm detaylar

John Wick serisi, 2014'te ilk filminin vizyona girmesinden bu yana büyük bir başarı elde etti....

Günümüzün en popüler FPS oyunlarının başında gelen CS:GO, rekabetçi harita havuzunda büyük değişikliğe gitti.

Uzun zamandır birçok rekabetçi karşılaşmaya ev sahipliği yapan ve büyük bir hayran kitlesi bulunan Dust 2, artık Seçkin rekabetçi karşılaşmalarında yer almayacak. CS:GO rekabetçi haritalarında Dust 2, rekabetçi haritalarından çıkarıldı ve yerine Anubis getirildi.

CS:GO’nun efsaneleşen haritası olan Dust 2, geçtiğimiz aylarda gelen güncelleme ile beraber birkaç değişikliğe gitmişti. Artık çoğu oyuncu tarafından zamanının geçtiği belirtilen ve eskisi kadar oynanmayan Dust 2, artık bizlere elveda dedi.. Anubis, bir süredir oyunda olmasına rağmen rekabetçi haritalara dahil olmamıştı. Uzun bir zamanın ardından Anubis, rekabet havuzuna dahil oldu.

cs:go haritalarında değişiklik

Harita güncellemelerinin yanı sıra oyun içerisinde silahlarda da bir takım değişiklikler meydana geldi. AWP olarak bilinen keskin nişancı tüfeğinin şarjör kısmında değişik oldu. Gelen güncelleme ile beraber AWP şarjör mermisi sayısı 10’dan 5’e düşürüldü. Bununla beraber aldığı güncelleme ile beraber espor arenalarında büyük bir ilgi gören M4A1-S’in hasarında gözle görülür bir azalma görüldü. Artık M4A1-S uzaktaki rakiplere daha az hasar verecek.

Şu an için gelen güncelleme ile beraber değişiklik bu şekilde oldu. Bu güncellemenin espor arenasında rekabeti yeniden şekillendireceği tahmin ediliyor.

En İyi Survival (Hayatta Kalma) Oyunları

-- Reklam --

Dünyanın İlk Elektrikli Uçan Dairesi Shenzhen’de Kalkış Yaptı

Dünyanın ilk insanlı “uçan dairesi” ilk uçuşunu Shenzen Talent Park'ta gerçekleştirdi. Tamamen Çin'in Shenzhen kentinde geliştirilen bu dikkat çekici...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!