Ana SayfaOyunCS:GO Haritalarında Büyük Değişiklik!

CS:GO Haritalarında Büyük Değişiklik!

Uzun zamandır birçok rekabetçi karşılaşmaya ev sahipliği yapan ve büyük bir hayran kitlesi bulunan Dust 2, artık Seçkin rekabetçi karşılaşmalarında yer almayacak.

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

Günümüzün en popüler FPS oyunlarının başında gelen CS:GO, rekabetçi harita havuzunda büyük değişikliğe gitti.

Uzun zamandır birçok rekabetçi karşılaşmaya ev sahipliği yapan ve büyük bir hayran kitlesi bulunan Dust 2, artık Seçkin rekabetçi karşılaşmalarında yer almayacak. CS:GO rekabetçi haritalarında Dust 2, rekabetçi haritalarından çıkarıldı ve yerine Anubis getirildi.

CS:GO’nun efsaneleşen haritası olan Dust 2, geçtiğimiz aylarda gelen güncelleme ile beraber birkaç değişikliğe gitmişti. Artık çoğu oyuncu tarafından zamanının geçtiği belirtilen ve eskisi kadar oynanmayan Dust 2, artık bizlere elveda dedi.. Anubis, bir süredir oyunda olmasına rağmen rekabetçi haritalara dahil olmamıştı. Uzun bir zamanın ardından Anubis, rekabet havuzuna dahil oldu.

cs:go haritalarında değişiklik

Harita güncellemelerinin yanı sıra oyun içerisinde silahlarda da bir takım değişiklikler meydana geldi. AWP olarak bilinen keskin nişancı tüfeğinin şarjör kısmında değişik oldu. Gelen güncelleme ile beraber AWP şarjör mermisi sayısı 10’dan 5’e düşürüldü. Bununla beraber aldığı güncelleme ile beraber espor arenalarında büyük bir ilgi gören M4A1-S’in hasarında gözle görülür bir azalma görüldü. Artık M4A1-S uzaktaki rakiplere daha az hasar verecek.

Şu an için gelen güncelleme ile beraber değişiklik bu şekilde oldu. Bu güncellemenin espor arenasında rekabeti yeniden şekillendireceği tahmin ediliyor.

En İyi Survival (Hayatta Kalma) Oyunları

-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz