Ana SayfaOtomobilCybertruck İç Tasarımı Sovyet Tasarımını Andırıyor

Cybertruck İç Tasarımı Sovyet Tasarımını Andırıyor

Cybertruck'un gösterge panelini, orta konsolunu ve direksiyon simidini görebileceğimiz bir iç tasarım fotoğrafı sızdırıldı. Bu tasarıma göre Tesla satışlarda zorlanacak gibi duruyor.

-

The Boys Yeni Sezonu İlk Fragmanı Geldi! The Boys 4. Sezon Ne Zaman?

İlk 3 sezonu ile milyonlarca izleyiciye ulaşan The Boys 4. sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor....

Tesla Cybertruck iç kısmının bir fotoğrafı, gösterge panelinin, orta konsolun ve direksiyon simidinin bir kısmını gösterecek şekilde Cybertruck Sahipleri Kulübü’ne sızdırıldı. Bu açıkça bir prototip, ancak aracın birkaç ay içinde üretime girmesi gerektiğinden, bunun nihai tasarım olacağını varsayabiliriz.

Araç, ortada yer alan büyük tableti olan bir Sovyet otomobilinin iç kısmına benziyor. Orta konsol sökülebilir görünmüyor (tanıtılan ilk özelliklerden biri orta konsolu üçüncü bir koltuğa çevirme yeteneğiydi) ve gösterge paneli son derece derin görünüyor, bu da ön camın şekli ve açısı göz önüne alındığında sürpriz değil.

Ayrıca bkz: Cybertruck Alet Rafı Aksesuarı Görücüye Çıktı

Direksiyon simidi Tesla’da daha önce gördüğümüz bir şey değil. Boyunduruk ile gerçek fiziksel olanlar yerine zorla dokunma düğmelerine sahip standart bir direksiyon simidi arasında garip bir karışım.

Tasarımın Cybertruck için en önemli öncelik olmadığı ve şirketin yetenekli bir beygir gücü, dolayısıyla oldukça steril bir iç mekan inşa etmeye çalıştığı açıktır. Ancak, aracın yüksek hedef fiyatı göz önüne alındığında bunu satmak zor olacak.

GTA 6 Fiyatı 110 Dolar Olacak!

Yıllardır geliştirilme süreci devam edilen GTA 6 için son düzlüğe girildi. Geride bıraktığımız Kasım ayı içerisinde oyunun resmi duyurusu...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.
KaynakArenaev