Ana SayfaFilm ve DiziDC Yeni Filmi Blue Beetle 2023'te Vizyonda!

DC Yeni Filmi Blue Beetle 2023’te Vizyonda!

Blue Beetle filminden görüntüler paylaşılırken vizyon tarihide belli oldu. DC evrenine adım atacak Blue Beetle bakalım bizlere ne gösterecek.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Günümüzün en popüler kurgu evrenlerinden birine sahip olan DC yeni filmi Blue Beetle ile seyircilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oldukça geniş bir evrene sahip olan DC yeni çıkaracağı film ile bazı detaylar paylaştı.

DC’nin Marvelde’ki Spider Man’a rakip olacak bir süper kahraman yaratmayı planlıyor. DC Blue Beetle filminden görüntüler paylaşılırken vizyon tarihide belli oldu. DC evrenine adım atacak Blue Beetle bakalım bizlere ne gösterecek.

Filmin konusuna gelecek olursak sizlere kısaca özetleyelim; Blue Beetle, Meksikalı Amerikalı bir genç olan Jamie Reyes’in hayatına konu alacak. Ergenlik çağında olan Jamie Reyes, en yakın arkadaşları olan Paco ve Brenda ile okuldan dönerken oldukça garip bir böceğe denk gelirler. Reyes, gömülü olan böceği çıkararak evine götürür. Ancak gece olduğunda böcek canlanır ve Jamie’nin omurga bölgesine yerleşir. Bu durumdan sonra Jamiei hızını ve gücünü arttıran bir kostüme sahip olur. Kostümün verdiği güç sayesinde silah, kanat ya da kalkan üretebilmektedir.

Blue Beetle

DC çıkaracağı süper kahraman hakkında detaylı bir açıklama yapmadı ama oldukça güçlü ve fantastik bir süper kahraman ile beyaz perdeye giriş yapacaklarını açıkladı.

Son zamanlarda Marvel evreni oldukça hareketli geçmişti ve DC hayranları bu durum karşısında birazda olsa tepki göstermişti. Filmin 18 Ağustos 2023 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Netflix yakında sizi yaklaşan filmlerini ve şovlarını izlemeye davet edebilir

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz