Ana SayfaFilm ve DiziDisney Pinokyo Filminden İlk Görüntüler Geldi!

Disney Pinokyo Filminden İlk Görüntüler Geldi!

Çaresizlik ve yalnızlıktan Gepetto, kendi oğlunun olmasını diler. Dileği Mavi Peri tarafından yerine getirilir ve Pinokyo ortaya çıkar. Ne yazık ki Geppetto için Pinokyo tam olarak saygılı bir oğul değildir. Pinokyo da başını belaya sokma konusunda oldukça yeteneklidir. Disney Plus, Pinokyo filminden ilk görüntüler burada!

-

Qiyuan elektrikli sedan A07’yi tanıttı

Çin otomotiv sektörünün önde gelen oyuncularından Changan Automobile, kısa bir süre önce yeni alt markası...

Uzun Hollywood kariyerinde Tom Hanks, Disney için iki önemli role sahipti; Toy Story serisinde Kovboy Woody ve Saving Mr. Banks’te Walt Disney. Ve bir sonraki Disney katkısı için Hanks, bu yıl Disney Plus için Pinokyo‘nun canlı aksiyon uyarlamasının yıldızlarından biri oldu.

Filmde Hanks, Pinokyo’yu kendi elleriyle yapan yalnız yaşlı kuklacı Geppetto’yu canlandıracak. Çaresizlik ve yalnızlıktan Gepetto, kendi oğlunun olmasını diler. Dileği Mavi Peri tarafından yerine getirilir ve Pinokyo ortaya çıkar.

Ne yazık ki Geppetto için Pinokyo tam olarak saygılı bir oğul değildir. Pinokyo da başını belaya sokma konusunda oldukça yeteneklidir. Ve unutmayın, Pinokyo yalan söylediğinde burnu gülünç boyutlara ulaşır. Ne olursa olsun, Pinokyo “gerçek bir çocuk” olma arzusundadır.

pinokyo

Disney Plus, Hanks’in Geppetto kostümü giydiği Pinokyo’nun ilk fotoğrafını yayınladı. Ayrıca kuklanın, Disney’in 1940 tarihli animasyon Pinokyo’sundaki karşılığına neredeyse tıpatıp benzediğini de gözler önüne sermiş oldu.

Benjamin Evan Ainsworth, filmde Pinokyo’yu seslendirecek. Cynthia Erivo ayrıca Mavi Peri rolünde, Keegan-Michael Key “Dürüst” John rolünde, Lorraine Bracco Martı Sofia rolünde ve Luke Evans Arabacı rolünde oynayacak.

Ayrıca bkz: The Power of the Dog Filminin Konusu Nedir?

Apple, tüm iPhone’lar için güncellenmiş iOS 17.0.2 sürümünü yayınladı

Apple, tüm uyumlu iPhone modelleri için iOS 17.0.2'nin güncellenmiş bir sürümünü yayınlayarak kullanıcıların endişelerine hızlı bir şekilde yanıt verdi....
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz