Ana SayfaFilm ve DiziDisney Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geldi!

Disney Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en popüler dizi ve film izleme platformu olan Disney Plus, Türkiye'de ki abonelik ücretlerinin zamlandığını açıkladı.

-

Tangra LH1, Tesla Semi’ye Meydan Okumaya Geliyor!

Terraline tamamen yeni bir şirket olmayabilir, daha önce Solo Gelişmiş Araç Teknolojileri olarak biliniyordu. Şirket,...

Günümüzün en popüler dizi ve film izleme platformu olan Disney Plus, Türkiye’de ki abonelik ücretlerinin zamlandığını açıkladı.

Geçtiğimiz yaz aylarında ülkemizde yayın hayatına başlayan Disney Plus, uygun fiyatı ile beraber tüm kullanıcıların beğenisini almıştı. 2022 yılı bitmeden fiyatlarında iyileştirmeye giden Disney Plus, bugün zamlı ücretlerini paylaştı.

Disney Plus, 8 Aralık tarihinden itibaren geçerli olacak zamların ilk olarak ABD daha sonra ise Türkiye’de uygulanacak. İlk yayın hayatında uygun ücret ile beraber sevilen Disney Plus, yapılan zamlardan sonra tepkilerle karşılaştı.

disney plus zamlandı

Disney Plus’ın aylık fiyatı artık 69.99 TL, yıllık ise 649.99 TL olarak belirlendi. Genele bakıldığı zaman büyük bir zam ile karşılaşan Disney Plus, 2022 yılı bitmeden yeni kullanıcılar konusunda sıkıntı yaşayabilir.

Disney Plus “Yalnızca 8 Aralık 2022 tarihinden itibaren üye olacak kullanıcılar için geçerlidir. Bu tarihten önce kaydolan üyeler mevcut planlarını iptal etmedikleri veya mevcut planlarında değişiklik yapmadıkları sürece faturalarında herhangi bir değişiklikle karşılaşmayacaktır.” ifadeleri kullandı. Bu durum önceki aylarda yıllık olarak abonelik alanların yüreğine su serpti.

Netflix yakında sizi yaklaşan filmlerini ve şovlarını izlemeye davet edebilir

-- Reklam --

WhatsApp Muadili Uygulamalar 2023

Mesajlaşma uygulamalarının pandemi sırasında her zamankinden daha önemli olduğu kanıtlandı, bu nedenle onlardan vazgeçmek artık söz konusu değil. İster...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz