Ana SayfaFilm ve DiziDisney Plus'ta En Çok İzlenen Filmler - Haziran 2023

Disney Plus’ta En Çok İzlenen Filmler – Haziran 2023

Disney Plus'ın en popüler ve en çok izlenen filmlerini sizler için derledik...

-

Qiyuan elektrikli sedan A07’yi tanıttı

Çin otomotiv sektörünün önde gelen oyuncularından Changan Automobile, kısa bir süre önce yeni alt markası...

Disney+, Netflix’le yaraşacak kadar çok içeriği gün be gün platforma taşımaya devam ediyor. Üstelik kullanıcı kitlesi de artıyor. Birbirinden kaliteli diziler ve filmler vaat eden Disney Plus’ın bu ay en çok izlenen filmlerini bilmek ister miydiniz ? İşte Disney Plus’ta bu ay en çok izlenen filmler…

Netflix’te En Çok İzlenen Filmler
Netflix’in en popüler filmlerine de göz atmak isterseniz…

Disney Plus En İyi Filmler Haziran Top 10

Ant Man and The Wasp: Quantumania

Süper Kahraman ortakları Scott Lang ve Hope van Dyne, Hope’un ebeveynleri Janet van Dyne ve Hank Pym ve Scott’ın kızı Cassie Lang ile birlikte kendilerini Kuantum Diyarını keşfederken, garip yeni yaratıklarla etkileşime girerken ve onları zorlayacak bir maceraya atılırken bulurlar.

Kutsal Hazine Avcıları

Ünlü bir arkeolog olan tüvit takım elbiseli profesör Dr. Indiana Jones, efsanevi Ahit Sandığı’nı bulması için hükümet tarafından işe alındığında, kendisini tüm Nazi rejimiyle karşı karşıya bulur.

Küçük Deniz Kızı

Bu renkli macera, çok insan Prens Eric’e aşık olan ve onunla birlikte olma şansı için her şeyi tehlikeye atan Ariel adlı aceleci bir deniz kızı prensesinin hikayesini anlatıyor. Kötü deniz cadısı Ursula da dahil olmak üzere unutulmaz şarkılar ve karakterler.

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Miles Morales, hayatını lise öğrencisi olmakla örümcek adam olmak arasında dengeliyor.  Wilson Kingpin Fisk bir süper çarpıştırıcı kullandığında, Spider-Verse’deki diğerleri bu boyuta taşınır.

Moana

Antik Polinezya’da, Maui tarafından yapılan korkunç bir lanet, aceleci bir Reisin kızının adasına ulaştığında, her şeyi düzeltmek için Okyanusun yarı tanrıyı arama çağrısına cevap verir.

Encanto

Olağanüstü bir ailenin hikayesi, Kolombiya dağlarında, büyülü bir evde, canlı bir kasabada, Encanto denen harikulade, büyüleyici bir yerde saklı yaşayan Madrigals. Encanto’nun büyüsü, ailedeki Mirabel hariç her çocuğu, süper güçten iyileştirme gücüne kadar benzersiz bir hediye ile kutsadı. Ancak Encanto’yu çevreleyen büyünün tehlikede olduğunu keşfettiğinde Mirabel, tek sıradan Madrigal olan kendisinin olağanüstü ailesinin son umudu olabileceğine karar verir.

Avengers: Endgame

Avengers: Infinity War’daki yıkıcı olayların ardından evren, Thanos’un çabaları yüzünden harabeye dönmüştür. Avengers, geriye kalan müttefiklerinin de yardımıyla, Thanos’un eylemlerini geri almak ve evrendeki düzeni kesin olarak yeniden sağlamak için, sonuçları ne olursa olsun bir kez daha bir araya gelmelidir.

Black Panther: Wakanda Forever

Kraliçe Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye ve Dora Milaje, Kral T’Challa’nın ölümünün ardından uluslarına müdahale eden dünya güçlerinden korumak için savaşıyor. Wakandalılar bir sonraki bölümlerini benimsemeye çalışırken, kahramanlar Nakia ve Everett Ross’un yardımıyla bir araya gelmeli ve Wakanda krallığı için yeni bir yol açmalıdır.

Özür Dilerim

Deniz fenerinde bekçi olarak çalışan Erkin, otuzlu yaşlarının ortasında yalnız bir adamdır. Kredi borçlarının altında ezilen Erkin, bir gün dedesinin ölüm haberini alır. Hemen huzurevinde kalan dedesinin yanına giden Erkin’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Dedesi Erkin’den yıllar önce kalbini kırdığı ağabeyi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarından kurtulmak için dedesinin isteğini yerine getirmek zorunda kalan Erkin, bu süreçte kendisini büyük bir maceranın içinde bulur.

Recep İvedik 7

Recep ve Nurullah, Recep’in babaannesinden kalan köy evine gitmeye karar verirler. Recep, köye ve çevredeki ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığını öğrenir. Köylüler, Recep’in önderliğinde projeye karşı mücadele eder.

Apple, tüm iPhone’lar için güncellenmiş iOS 17.0.2 sürümünü yayınladı

Apple, tüm uyumlu iPhone modelleri için iOS 17.0.2'nin güncellenmiş bir sürümünü yayınlayarak kullanıcıların endişelerine hızlı bir şekilde yanıt verdi....
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz