Ana SayfaOyunForspoken Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Forspoken Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden fazla oyun piyasaya çıkmakta bu oyunlardan birisi olan Forspken adını şimdiden söz ettirmeye başladı. Bugünkü yazımızın konusu ise Forspoken oynanış videosuna göz atacağız.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Günümüzde birden fazla oyun piyasaya çıkmakta bu oyunlardan birisi olan Forspken adını şimdiden söz ettirmeye başladı. Oyuncuların oldukça merak ettiği oyunlardan biri olan Forspoken oldukça keyifli bir oyun olacak gibi gözüküyor. Bugünkü yazımızın konusu ise Forspoken oynanış videosuna göz atacağız.

Oyunun konusuna gelecek olursak sizlere kısaca bahsedelim; Forspoken, genç bir New Yorklu olan Frey’in güzel ve acımasız Athia topraklarına yaptığı yolculuğunu anlatan aksiyon macera oyunudur. Grafiklerine ve oyun içi mekaniklerine göz attığımız zaman oldukça başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun çıkış tarihine gelecek olursak; Oyun, 24 Ocak‘ta PS5 ve PC ile oyuncular ile buluşacak Square Enix’in oyunu, Sony platformuna iki yıl boyunca özel olacak ve en az 23 Ocak 2025’e kadar diğer konsollarda yayınlanmayacak.

En önemli konu ise oyunun fiyatı konusu oldu ülkemizde de yaşadığımız kur dalgalanmasının etkisi ile oyunun fiyatı hem PC ve hem PS5 için 699 TL olarak belirlendi.

Forspoken Sistem Gereksinimleri!

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz