Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy S10 Lite, Haziran 2021 Yamasını Almaya Başladı!

Galaxy S10 Lite, Haziran 2021 Yamasını Almaya Başladı!

Samsung, yeni Haziran 2021 güvenlik yamasını şimdi de Galaxy S10 Lite modeline sunmaya başladı. Şirket güncellemeyi eski veya yeni ayrımı yapmadan 100'den fazla Galaxy cihazına göndermeyi başardı.

-

Bilindiği üzere Nisan, Mayıs ve Haziran 2021 güvenlik yamalarını ilk sunan marka olan Samsung, yeni Haziran 2021 yamasını daha fazla cihazına sunmaya devam ediyor. Şirket daha dün şu haberimizde de paylaştığımız Galaxy A6 (2018) için Mayıs 2021 yamasını sunmuştu. Hız kesmeden Haziran 2021 yamasını genişletmeye devam eden firma, bugün Galaxy S10 Lite modeline de bu güncellemeyi göndermeye başladı.

İlk olarak Mayıs aynın sonlarında Galaxy S21 serisine sunulan bu yeni yama şuan da 36 ülkede 150 cihaza ulaşmış durumda. Yeni güncelleme ile birlikte Galaxy S10 Lite içerisinde meydana gelen tüm güvenlik açıkları kapatılmış oldu. Ayrıca güncelleme birçok hata düzeltmesini ve iyileştirmeyi de beraberinde getiriyor.

G770U1UEU3DUF1 sürüm numarasıyla ABD pazarına sunulan güncellemenin ilerleyen günlerde daha fazla ülkeye yayılması bekleniyor. Eğer sizde Galaxy S10 Lite kullanıyorsanız cihazınızın güncelleme bölümünü sıklıkla kontrol edebilirsiniz. Yeni güncelleme cihazın güvenlik açıklarını kapatarak güvenlik düzeyini en üst seviyeye çıkarıyor.

Aynı zamanda Samsung ve Google‘dan meydana gelen tüm hatalarda bu güncelleme ile gideriliyor. İyileştirilmiş stok uygulamalar sayesinde cihazın genel performansı arttırılıyor. Samsung‘un Galaxy S10 serisine iki yıl güvenlik yama desteği vereceği biliniyor. Ayrıca bu süre zarfında bu seri iki büyük Android sürüm güncellemesi daha alacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here