Ana SayfaFilm ve DiziGeorge R. R. Martin'in Bilim Kurgu Romanı Sinemaya Uyarlanıyor!

George R. R. Martin’in Bilim Kurgu Romanı Sinemaya Uyarlanıyor!

Game of Thrones kitaplarının yazarı olan George R. R. Martin'in bilim kurgu romanı "Hunter"s Run" eseri beyazperde için geliyor.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Game of Thrones kitaplarının yazarı olan George R. R. Martin’in bilim kurgu romanı “Hunter”s Run” eseri beyazperde için geliyor.

Tüm zamanların en iyi dizilerinden birisi olarak gösterilen Game of Thrones ve spin-off’u House of Dragon eserlerinin haklarını elinde bulunduran George R. R. Martin, Hunter’s Run eserinin haklarını Exile Content Studio şirketine devretti. İki taraf ortaklaşa olarak Hunter’s Run filmini çekip, beyazperdeye aktaracak.

“Hunter’s Run” Dünya’ya benzer yaşam koşullarına sahip bir gezegende São Paulo adlı bir insan kolonisinde yaşayan anti-kahraman Ramón Espejo’nun hikayesini anlatıyor. Ramón, bir diplomatı öldürmesinin ardından saklanmaya başlar ve kolonideki insanlardan saklanan uzaylılarla karşılaşır. Cinayetten kaçarken, mecburen kendini keşfetme ve ahlaki iç gözlem yolculuğuna çıkan karakterin izinde ilerleyen hikaye Martin tarzında zengin bir ortam tasvir ediyor.

hunters run

Filmin ne zaman vizyona gireceği ve kadrosunda hangi usta oyuncuları bulunduracağı konusunda bir bilgi yer almazken, kısa süre içerisinde detayların paylaşılması bekleniyor.

Çığlık 6 İçin Yeni Fragman Yayınlandı!

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz