Ana SayfaOyunGerçekçi NBA Oyunu Geliyor!

Gerçekçi NBA Oyunu Geliyor!

Pokemon Go geliştiricisi Niantic, yeni bir gerçekçi NBA oyunu çıkaracaklarını duyurdu. NBA All-World isimli olacak oyun mobil platformda sergilenecek.

-

TikTok’un Son Efekti, Sanatçılara Yardımcı Oluyor

TikTok'un son filtresi birkaç gündür piyasada olsa da son derece popülerlik kazanıyor. Bu filtreye yeni AI Greenscreen de deniyor ve girdiğiniz kelimelere dayalı olarak...

Pokemon Go geliştiricisi Niantic, yeni bir gerçekçi NBA oyunu çıkaracaklarını duyurdu. NBA All-World isimli olacak oyun mobil platformda sergilenecek, Chris Paul, Steph Curry ve James Harden gibi ligin yıldızlarından bazılarını bulmak için görevlendireceksiniz. Üç puanlık yarışmalar gibi mini oyunlarda sanal oyunculara meydan okuyabilecek ve onları takımınıza dahil etmeden önce rekabet edebileceksiniz.

NBA All-World oyuncuları, NBA yıldızlarını özel kıyafetler giydirebilecekler spor malzemeleri mağazaları ve marketler gibi yerler bulunacak. Eşyalarla da olduğu gibi kadronuzu da geliştirebileceksiniz. Yapılan karşılaşmalar, gerçek hayattaki basketbol sahalarında yapılacak.

Niantic’in NBA All-World’ü ne zaman yayınlayacağı henüz tam olarak belli değil, yakın bir zamanda kullanıcılar ile buluşacak.

Ayrıca bkz: En İyi 50 Xbox Oyunu

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.