Ana SayfaOyunGod of War: Ragnarok İlk Hafta Satış Rekorlarını Altüst Etti!

God of War: Ragnarok İlk Hafta Satış Rekorlarını Altüst Etti!

Geçtiğimiz günlerde büyük bir reklam kampanyasının ardından satışa çıkan God of War: Ragnarok, ilk haftadan satış rekorlarını altüst etti.

-

iPhone Kilitliyken Cevapsız Aramalara Geri Dönme özelliği nasıl devre dışı bırakılır

iOS'ta cevapsız aramalara doğrudan iPhone Kilit Ekranından geri dönmek mümkündür. Bu makale, bu özelliğe erişimi...

Geçtiğimiz günlerde büyük bir reklam kampanyasının ardından satışa çıkan God of War: Ragnarok, ilk haftadan satış rekorlarını altüst etti.

Sevilen oyun serilerinden olan God of War’ın son oyunu olan Ragnarok, daha satışa çıktığı ilk gün oyunseverler tarafından büyük bir ilgiye maruz kaldı. Bir hafta geçtikten sonra ise rakiplerini kıskandırarak satış rekorlarını kırdı.

PS4 ve PS5 için satışa çıkan God of War: Ragnarok, serinin diğer oyunlarının ilk haftada yaptığı satışları geride bırakarak, en fazla satış yapan oyun konumuna geldi. 9 Kasım tarihi ile beraber raflarda yerini alan God of War: Ragnarok, Sony’nin hem göğsünü kabarttı hem de satışları ile Sony’i şaşırtmayı başardı.

god of war: ragnarok

Avrupalı analiz firmasının yaptığı araştırmaya göre, Ragnarok PlayStation 5 sürümünün, bu haftaki tüm PS5 oyunlarının yüzde 55’ini oluşturduğunu açıkladı. Seri içerinde tam 12 adet oyun bulunuyor ve birbirinden heyecanlı macera dünyasında kendimize yer ayırıyoruz. Oyun boyunca fantastik bir evren ve aksiyon yakamızı bırakmıyor.

Sony’nin beklentisine göre, God of War: Ragnarok 25 milyon satış elde ederek serinin en çok satın alınan oyunu olacak. Bunun yanı sıra birçok oyun dergisinin beklentisine göre, yılın en iyi oyunu ödülüne layık olacak.

Atari 50: The Anniversary Celebration İle Tanışın

-- Reklam --

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı hoparlörler, artan sayıda insanın...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz