Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel 7 ve Pixel 7 Pro'nun Ekran Özellikleri Ortaya Çıktı

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun Ekran Özellikleri Ortaya Çıktı

Kaynağımıza göre Pixel 7, 6.3 inçlik bir ekrana sahip olacak, bu da Pixel 6'da bulunan 6.4 inçlik ekrandan biraz daha küçük olacağı anlamına geliyor. Pixel 7 Pro'ya gelince, ekran boyutunun Pixel 6 Pro ile aynı olmasını bekliyoruz.

-

Epic Games, 280 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Günümüzün en sevilen oyun platformlarından Epic Games, her hafta ücretsiz oyunları dağıtmaya devam ediyor. Epic...

Google’ın Pixel 7 ve Pixel 7 Pro serisi amiral gemisi telefonları yakında satışa çıkacak. Pixel 7 ikilisi bu yıl Ekim ayında tanıtılacak. Lansmandan önce telefonlar hakkında bilgiler ortaya çıkıyor. Şimdi de ikilinin ekran özellikleri manşetlere konu oldu.

Kaynağımıza göre Pixel 7, 6.3 inçlik bir ekrana sahip olacak, bu da Pixel 6’da bulunan 6.4 inçlik ekrandan biraz daha küçük olacağı anlamına geliyor. Pixel 7 Pro’ya gelince, ekran boyutunun Pixel 6 Pro ile aynı olmasını bekliyoruz.

Google Pixel 6 Pro, 6.71 inç AMOLED LTPO QHD+ 120Hz ekrana sahipti. Pixel 7 Pro’nun aynı ekranı beraberinde getirmesini bekliyoruz. Kaynak, Pixel 7 serisi ekran panellerinin sevkiyatının Mayıs ayında başlayacağını, yani geçen yıldan daha erken başlayacağını da sözlerine ekledi.

Google-Pixel-7-Pro-

Geçen ay ise başka bir kaynak, Pixel 7 Pro’nun CAD görüntülerini paylaştı. Görüntüler, ekranın merkezi bir delik ve kavisli kenarlara sahip olacağını ortaya koydu. Telefonun 163 x 76,6 x 8,7 mm ölçülerinde olduğunu belirtelim.

-- Reklam --

Twitter, Reklam Verenlerden Büyük Darbe Yedi!

Günümüzün en büyük sosyal medya platformu olan Twitter, yürüttüğü politikalar nedeniyle en yüksek reklam ödemesi yapan markalarının büyük çoğunluğunu...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz