Ana SayfaOyunHogwarts Legacy'e İlk Bakış!

Hogwarts Legacy’e İlk Bakış!

Software tarafından geliştirilen Hogwarts Legacy'de oyuncular, kendilerini 1800'lerin sonlarında Hogwarts'ta buluyorlar.

-

Sony ve Honda, kullanıcılarını filmlerle ve PS5 ile cezbedecek

Sony ve Honda, Sony'nin Vision-S 02 prototipini CES 2022'de tanıtmasının ve halktan çok sıcak bir...

Dünyaca ünlü ve herkesin sevdiği Harry Potter dünyasının daha öncesini anlatan Hogwarts Legacy Avalanche oyunun bazı görüntüleri yayınlandı. Software tarafından geliştirilen Hogwarts Legacy’de oyuncular, kendilerini 1800‘lerin sonlarında Hogwarts’ta buluyorlar. Büyüler öğrenecekleri, iksir yapacakları, fantastik canavarlarla tanışacakları ve süpürgelerine atlayıp uçabilecekleri bu oyunda aynı zamanda oyuncular, etkileşime geçecekleri büyük bir ‘dünya’ da bulacaklar. Tabii ki oyun 1800’lü yıllarda geçtiği için, seriden bildiğimiz karakterlerin yalnızca ufak bir kısmıyla karşılaşacağız.

Hogwarts Legacy, özelleştirme ve karakter gelişiminde şimdiye kadar oynadığımız Harry Potter oyunlarından farklı bir deneyim sunacak. Oyuncular karakterlerini diledikleri gibi özelleştirip yeteneklerini ve kullandıkları büyüleri geliştirebilecek; ayrıca seçtikleri bir büyücülük alanında ilerleyebilecekler.

Hogwarts Legacy büyü

Oyunun haritası Hogwarts ve Hogsmeade ile de sınırlı değil. Hogwarts’ın çevresinde keşfedilmeyi bekleyen pek çok yeni toprak, gizem ve tehlike dolu hikayeleriyle oyuncuları bekliyor olacak. Hogwarts Legacy, PC, PS4, PS5 , Xbox One ve Xbox Series konsolları için 2022’nin sonunda gelecek.

Ayrıca bkz: Harry Potter Film Seri İzleme Sırası Nasıl?

-- Reklam --

OnePlus 11’in renk seçenekleri belli oldu

Birkaç ay önce sızdırılan OnePlus 11'in (eski adıyla 11 Pro) render görüntüleri, akıllı telefonun tasarımını ortaya çıkardı. Görüntüler, akıllı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz