Ana SayfaSosyal MedyaInstagram, Ücretli Mavi Tik Özelliği Getiriyor!

Instagram, Ücretli Mavi Tik Özelliği Getiriyor!

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, ücretli bir abonelik hizmeti üzerinde çalışmalara başladı.

-

WhatsApp, Grup Yöneticileri İçin Yeni Özellik Getirdi!

Günümüzün en popüler mesajlaşma platformlarından WhatsApp, grup yöneticilerin yetkisi arttıran bir dizi yeni güncellemeyi açıkladı.WhatsApp,...

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, ücretli bir abonelik hizmeti üzerinde çalışmalara başladı.

Twitter’da oldukça uzun bir süredir gündem olan ve halen tartışmalara yol açan mavi tik, bir başka sosyal medya uygulaması olan Instagram’a gelmeye hazırlanıyor. Yapılan haberlere göre Instagram, ücretli bir abonelik planı için kolları sıvadı.

Yapılan haberlere göre, mavi tik şimdilik sadece hesap doğrulama için kullanılacak. Ancak ilerleyen dönemlerde ne olacağı belirsizliğini koruyor. Instagram kullanıcıları, belirli şartları yerine getirdikten sonra herhangi bir ödeme yapmadan bu rozetin sahibi oluyor. Bununla birlikte bugün çıkan haberlere göre işler değişecek gibi duruyor. Tüm bunların varsayım olduğunu hatırlatma fayda var.

Instagram’ın da böyle ücretli bir abonelik sistemine geçiyor iddiası, birçok kullanıcı tarafından tepki ile karşılandı. İlerleyen günlerde neler olacağı hep beraber göreceğiz.

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

-- Reklam --

Netflixteki En İyi 20 Dram Filmi 2023

Hayatın bağrından kopan kesitleri izleyebilmek için en iyi yollardan biri de dram filmlerinden geçer. Sevinç ve hüznün aynı pencerede...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz