Ana SayfaSosyal MedyaSpotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında zam yapacağını açıkladı.

-

Motorola Razr 40 Ultra Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Motorola, bugün iki yeni katlanabilir telefon piyasaya sürdü. Bu telefonlar Razr 40 ve Razr 40...

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında zam yapacağını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde kullanıcısı sayısı ile beraber rekora imza atan Spotify, 2023 yılı için mali şartları düzenlemek için fırsat olduğunu söylemişti. Şirket, 2023 yılıyla beraber büyümeye gidecek ve premium abonelik fiyatlarında zam olacağı kesinleşmişti. Bu haberden kısa süre sonra, Spotify abonelik ücretlerine %42 zam geldiğini açıkladı.

Spotfiy da abonelik ücretlerine zam yaptı. Yapılan zammın ardından Bireysel, Duo, Aile ve Öğrenci paketleri şubat ayı ile birlikte yeni abonelik ücretleri ile sunulacak. Yeni fiyatlar Şubat ayından itibaren kullanıcıların faturasına yansıtılacak.

spotify abonelik

Spotify zamlı abonelik ücretleri şu şekilde;

  • Öğrenci: 14,99 TL
  • Bireysel: 29,99 TL
  • Duo: 39,99 TL
  • Aile: 49,99 TL

Ülkemizde yaşanan kur dalgalanmaları ve şirketlerin pandemi ile kaybettiği zararı kapatmaya çalışması, hemen hemen her platformda zam ile sonuçlandı. İlerleyen günlerde de birçok platforma yeni zamların geleceği konuşuluyor.

Spotify, 205 Milyon Premium Aboneye Ulaştı!

-- Reklam --

Samsung Galaxy S24 Ultra, kamerasıyla çığır açabilir

Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili son söylentilerde, Galaxy S24 Ultra'nın önemli bir kamera özelliği alacağı ortaya çıktı....
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!