Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 13 Serisi İçin Teslimatlar Ertelendi!

iPhone 13 Serisi İçin Teslimatlar Ertelendi!

Her zamanki gibi ön sipariş talebi çok büyük olduğundan, iPhone 13'ün bazı çeşitleri için teslimatlar Ekim ayının son günlerine kaldı. iPhone 13 Pro'yu şimdi ön sipariş verirseniz, en erken tarih 22 Ekim olmak üzere bir ay içinde sahip olacaksınız.

-

Apple, geçen hafta en yeni akıllı telefonlarını ve tabletlerini piyasaya sürdü. Her zamanki gibi ön sipariş talebi çok büyük olduğundan, iPhone 13‘ün bazı çeşitleri için teslimatlar Ekim ayının son günlerine kaldı. iPhone 13 Pro‘yu şimdi ön sipariş verirseniz, en erken tarih 22 Ekim olmak üzere bir ay içinde sahip olacaksınız.

Yeni iPad mini’nin gelecekteki sahipleri daha da kötü durumda. Apple, 5 Kasım’a kadar bazı bölgelere göndermeye başlayacak ve ücretsiz gravür hizmetini seçmek, varış süresini fazladan 10 gün geciktirecek.

Hem iPhone 13 Pro hem de iPhone 13 Pro Max, renk seçimi, bellek seçenekleri veya operatör servislerinden bağımsız olarak yavaş teslimat alıyor.

Ayrıca bkz: iPhone 13’teki Face ID Özelliği Arızalardan Sonra Çalışmayacak!

Durum sadece ABD’de değil, Fransa, Almanya ve Birleşik Krallık gibi diğer önemli pazarlardaki tüketiciler de 22 Ekim’den önce iPhone 13 Pro satın alamayacak.

Ayrıca bkz: Apple iPhone 13 Serisi Satış Rekorları Kırıyor!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGsm Arena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here