Ana SayfaFilm ve DiziKara Kule Serisi Dizi Oluyor!

Kara Kule Serisi Dizi Oluyor!

Amerikalı ünlü yazar ve senarist Stephan King'in Kara Kule serisi dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Amerikalı ünlü yazar ve senarist Stephan King’in Kara Kule serisi, dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Stephan King, dünyaca ünlü romanlara sahip olmasıyla beraber günümüzde kült eser olarak kabul edilen birçok filme de ilham olmuştur. Şu ana kadar dünya üzerinde kitapları 350 milyondan fazla sattı ve çoğu TV dizi ve sinema filmi olarak da insanlarla buluştu.

Daha önce de Stephan King’in The Haunting of Hill House, Doctor Sleep, Midnight Mass eserlerini ekranlara taşıyan Mike Flanagan, bu seferde Kara Kule serisi için elini taşın altına koymaya hazırlanıyor.

kara kule dizi

Stephen King, Kara Kule serisinde, yarattığı fantastik bir paralel evrendeki Orta Dünya’da, hayatta kalmış olan son silahşor Roland’ın dünyanın kötü gidişatını durdurmak için atıldığı maceraları anlatıyor. Bu da yepyeni bir maceranın kapılarını aralayacağa benziyor.

Mike Flanagan, Kara Kule’nin yaklaşık 5 sezon sürecek kadar bir yapım olduğunu ve bununla birlikte Kara Kule’nin devamı hakkında da 2 adet uzun metrajlı film yapmayı planladığını açıkladı. Kara Kule serisinin Amazon Prime tarafından yayınlanması bekliyor.

Solgun Mavi Gözler İçin Fragman Yayınlandı!

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz