Ana SayfaFilm ve DiziKurtlar Vadisi Yeniden Ekranlara Geliyor!

Kurtlar Vadisi Yeniden Ekranlara Geliyor!

Efsanevi karakter Polat Alemdar'a hayat veren Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi'nin yayın tarihini açıkladı.

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

200o’li yıllara damgasını vuran televizyon dizisi Kurtlar Vadisi, yeniden yayın hayatına giriyor. Efsanevi karakter Polat Alemdar’a hayat veren Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nin yayın tarihini açıkladı.

2003 yılıyla beraber hayatımıza giren ve girdiği ilk andan itibaren reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi, halen günümüzde izlenmeye ve konuşulmaya devam ediyor. İlk olarak 2003-2005 yılları arası yayın yapan ve dizi içerisindeki yer karakterin kendisine has özelliği olan Kurtlar Vadisi, daha sonraki dönemlerde farklı isimlerde yayın hayatına devam etti.

Yapılan haberlere göre, 2023 Ocak ayı ile beraber Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümleri hayatımıza girecek. Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz, katıldığı bir TV programında dizinin hazırlık sürecinde olduğunu ve 2023 yılıyla beraber yayınlanmaya başlayacağını açıkladı.

kurtlar vadisi yeniden geliyor

Oktay Kaynarca’dan Zafer Engin’e kadar birçok usta ismi kadrosunda bulunduran Kurtlar Vadisi’nde, 2023 yılıyla başlayan seride hangi karakterin olacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Birçok Kurtlar Vadisi hayranı şimdiden dizinin yeni bölümlerini bekleyeme başladı.

Şu anda evde izleyebileceğiniz en iyi yeni filmler

-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz